Навчання для громади села Яхники

9 серпня з 11 год. для громади села Яхники Лохвицького району Полтавської області в будинку культури села Яхники будуть проведені навчання : «Порядок видачі/продовження ліцензій та оцінка впливу на навколишнє середовище - все, що потрібно знати кожному».


Учасники заходу дізнаються, де громадськість може шукати інформацію про будівництво нового промислового об’єкта, вивчать процедуру проведення громадських слухань та зрозуміють яким чином будуть враховані результати громадського обговорення. Таким чином, вони зможуть контролювати процес оцінки впливу на навколишнє середовище та впливати на рішення інвестора та влади на ранній стадії.
Запрошуємо депутатів територіальної громади, представників видобувних компаній, підприємців, працівників сільської ради, бюджетних закладів, членів громади.

Захід проводить Полтавська філія Суспільної служби України в рамках проекту «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.