bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Інструменти участі громадськості у формуванні доброчесного суддівського корпусу»

Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» запрошуємо до Чернівців громадських активістів та журналістів відвідати практичний тренінг щодо інструментів участі громадськості в процесі перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів та діючих суддів. Дедлайн - 20 серпня 2018 р.

Коли.

28-29 серпня 2018 року.

Хто може бути учасником тренінгу.

Громадські організації, юристи, правозахисники, громадські активісти та журналісти,зацікавлені у формуванні доброчесного та нетерпимого до корупції суддівського корпусу в Україні

За інших інших рівних умовах перевага надаватиметься учасникам із Чернівецької області.

Метою заходу є підвищення спроможності громадських активістів Чернівецької області та сусідніх регіонів контролювати доброчесність суддів та кандидатів на ці посади.

В програмі заходу:

  • Поняття “доброчесність”, “етична поведінка”, “спосіб життя судді”.
  • Кар’єра судді: участь держави та громадськості (ВККС, ВРП та ГРД, ознайомчий курс)
  • Бангалорські принципи поведінки суддів.
  • Як оцінити доброчесність та професійну етику? (нормативні акти ВККС, досвід ГРД).
  • Як притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності.

Тренери.

Роман Сухоставець, юрист, директор ГО “Бюро правничих комунікацій”, член Громадської ради доброчесності.

Наталія Лебідь, експерт ГО “Бюро правничих комунікацій”.

Реєстрація триває до 20 серпня 2018 року. Про результати відбору учасникам буде повідомлено  21 серпня 2018 року. Про конкретне місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам, яких відібрано для участі.

Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму: https://goo.gl/forms/x9fh7VF19k7U0Lx23

Програма заходу передбачає виконання практичних завдань, тому учасники повинні взяти ноутбуки або планшети для отримання максимально ефекту від тренінгу.  

Участь у заході безкоштовна! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду автобусом, купейним вагоном потяга за умови надання документів, що підтверджують вартість проїзду.

Організатори заходу: Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги», ГО «Бюро правничих комунікацій».

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги  - добровільне об’єднання громадських організацій, які протягом багатьох років надають безоплатну правову допомогу незахищеним верствам населення та громадянам України. Нашою метою є забезпечення доступу до права через розбудову системи правової допомоги, правову просвіту та вдосконалення правового поля.

Контактна інформація:

www.pravoonline.org.ua

E-mail: ucla.office@gmail.com

Тел. +380673801440, +380382720195

Контакти

  • E-mail: ucla.office@gmail.com Тел. +380673801440
  •  +380382720195
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.