The World Cafe - Школа без конфліктів (Херсон)

Команда ГО Офіс Регіонального Розвитку у партнерстві з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland з великою радістю запрошує активних провідників змін на синергійний круглий стіл «Школа без конфліктів»,що відбудеться 13 липня у Херсоні.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Для кого цей захід?

Захід розрахований на активних вчителів, соціальних педагогів, шкільних психологів, практикуючих медіаторів, правозахисників, активних представників організацій громадянського суспільства, дипломатичних установ, навчально-освітніх закладів, місцевої влади та місцевого самоврядування, які зацікавлені у суспільному примиренні і порозумінні через адвокацію кращих практик шкільної медіації та формування високої правової культури у молоді.

Наша команда, насамперед, запрошує ключових акторів для знайомства з заходами у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», мережування, а також, інноваційного обговорення актуальних питань у сфері шкільної медіації та захисту прав і свобод людини у школі. 

Формат заходу – комбінований, і включає два компоненти: 

1. Панельну дискусію щодо питань шкільної медіації, подолання конфліктів, посередницького діалогу та актуальних проблем захисту прав людини.
2. Стратегічну сесію «Школа без конфліктів», що відбудеться у форматі The World Cafe. 

Як взяти участь у заході?

Участь у події безкоштовна. Через обмежену кількість місць, відбір учасників здійснюватиметься лише на конкурсних засадах. Для подання заявки на участь, слід заповнити форму за посиланням:https://goo.gl/yYV1qA

Місце і час проведення заходу, а також, детальна програма події будуть надіслані відібраним учасникам разом з підтвердження їх участі.

Захід реалізовується громадською організацією Офіс Регіонального Розвитку у партнерстві з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні» за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина. 

З питань щодо події контактуйте з нами через електронну пошту: office@rdo.org.ua або напряму з координатором проекту Anatoliy Pazychuk: anatoliy.pazuchyk@rdo.org.ua чи тел.: +38 (093) 404 66 08 або +38 (048) 788 83 84

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.