bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ACREC оголошує набір на програму «Антикорупційні міждисциплінарні студії»

Сертифікатна освітня програма – це спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Міждисциплінарного науково-освітнього Центру протидії корупції в Україні, що реалізується за підтримки Open Society Foundations. Дедлайн - 5 вересня 2018 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

«Антикорупційні міждисциплінарні студії» присвячені комплексному вивченню корупції як соціально-правового явища та шляхів її запобігання. Для проведення лекцій запрошені теоретики та практики у сфері протидії корупції з України, Нідерландів та Німеччини. Програма буде корисною для представників антикорупційних органів та активістів громадського сектору, помічників народних депутатів, представників антикорупційної прокуратури та НАЗК, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, журналістів, викладачів, які бажають підвищити кваліфікацію у даній сфері, юристів приватних компаній, а також студентів.

Програма складається з обов’язкових та вибіркових практично-орієнтованих навчальних курсів.

Обов’язкові дисципліни:

1. Корупція, державна політика та суспільство (І семестр). У ході курсу будуть окреслені причини та передумови корурції, розкриті поняття побутової та топ-корупції, висвітлені особливості корупції у публічній та приватній сферах, охарактеризовано специфіку корупції у різних сферах. Слухачі ознайомляться з теоретичними підходами щодо протидії корупції. 
2. Правові засади та інституційні механізми запобігання корупції (І семестр). У межах курсу студенти отримають знання та практичні навички щодо системи та функцій правоохоронних органів, що виконують функції протидії корупції. Будуть висвітленні питання співвідношення понять: «корупція», «корупційне правопорушення», «конфлікт інтересів», «інші пов’язані з корупцією правопорушення». Також будуть висвітлені питання відповідальності за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення. 
3. Методологія проведення досліджень в сфері протидії корупції (ІІ семестр). Метою курсу є навчити слухачів готувати якісні міждисциплінарні дослідження та аналітику в сфері протидії корупції з використанням теорій та методів дослідження корупції. Слухачі дізнаються про сильні сторони та обмеження теоретичних підходів та методів, будуть вчитися працювати з науковою літературою та дослідницький дизайн. Фінальним завданням курсу є проведення власного дослідження.
4. Пошук та контент-аналіз інформації у відкритих та закритих базах даних (ІІ семестр). Під час курсу студенти отримають практичні навички щодо інструментів пошуку, збору, обробки та використання інформації у державних реєстрах з метою виявлення корупційних діянь.

Вибіркові дисципліни:

1. Розслідування корупційних правопорушень (І семестр). Курс буде присвячено висвітленню особливостей збору доказів та стандартів доказування в кримінальних провадженнях щодо корупційних злочинів, латентного характеру корупційних злочинів, проблем їх виявлення, головні завдання розслідування. 
2. Антикорупційний комплаєнс (І семестр). Слухачі курсу вивчатимуть вимоги та обмеження антикорупційного законодавства. Курс буде викладатися у формі лекцій-дискусій та тренінгів щодо розробки антикорупційних політик та кодексів етики компаній в різних сферах бізнесу. Форма підсумкового контролю: проект антикорупційної політики.

Для отримання сертифікату необхідно:
- Прослухати 4 обов’язкові та 1 вибірковий курс;
- Відвідати не менше 80 % занять;
- Виконати завдання, передбачені у межах курсів. 

Початок програми: 13 вересня 2018 р.
Тривалість програми: два семестрa (І семестр - з 13 вересня 2018 р., ІІ семестр - з 17 січня 2019 р.)
Мова проведення: українська/англійська.
Місце проведення: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київ.
Графік занять: четвер, п’ятниця о 18.00 - 20.50. У випадку зайнятості лектора заняття можуть відбуватися у суботу о 9.30 - 12.20.
Вартість навчання: програма є безкоштовною для 30 слухачів, відібраних за результатами конкурсу.

Вимоги до кандидатів: 
- Вільне володіння англійською мовою - двомовний курс (англійська, українська), передбачає знання мови на рівні В2.
- Ступінь бакалавра/магістра.


Для участі у конкурсі необхідно до 23.00 5 вересня заповнити аплікаційну форму (https://docs.google.com/forms/d/1bBeGt7GoQHcgTFPhBuvi5qPfXz5UHYG2a42bu7hdSt0/edit), а також на acrec@ukma.edu.ua надіслати: 
- Резюме;
- Копію диплома і додатку до диплома;
- Сертифікат про знання іноземної мови (у разі наявності);
- Рекомендаційний лист;
- Мотиваційний лист (300-500 слів) або відео тривалістю до 3 хв. у форматі MPEG-4. У разі необхідності з кандидатом може бути проведена співбесіда.


Результати конкурсного відбору будуть повідомлені кандидатам до 11 вересня 2018 р.

Сертифікатна освітня програма – це спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Міждисциплінарного науково-освітнього Центру протидії корупції в Україні, що реалізується за підтримки Open Society Foundations.

Контакти

  • acrec@ukma.edu.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.