bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Корупція та боротьба з нею: регіональний розріз» (Дрогобич)
11.06.2018

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International 25-26 червня 2018 року проводить дводенний тренінг у Дрогобичі «Корупція та боротьба з нею: регіональний розріз». Під час заходу учасники дізнаються більше, як запобігти вчиненню корупційних діянь на місцевому рівні та як знайти підтримку в інших громадських та міжнародних організаціях. Дедлайн - 22 червня 2018 року.

 Більше тренінгів у розділі Тренінги

Цей тренінг – чудова можливість отримати відповіді на свої питання від практиків з успішним досвідом проведення антикорупційних кампаній в регіонах.

Програма тренінгу складається з наступних частин:

 • Моніторинг роботи міської влади: практичні аспекти (на прикладі міста Дрогобича);
 • Правові інструменти боротьби з корупцією: практичні аспекти;
 • Роль громадянського суспільства у боротьбі проти корупції: як запобігти вчиненню корупційних діянь;
 • Корупція на місцевому рівні: моніторинг розподілу бюджетних коштів та моніторинг виконання проведених робіт;
 • Антикорупційні коаліції: як отримати допомогу на регіональному рівні від міжнародних та неурядових громадських організацій.

Кількість учасників обмежена. До участі в заході запрошуються представники регіональних громадських організацій різного профілю, громадські активісти та просто бажаючі, яким цікава тема боротьби корупції на місцевому рівні. Бажаючі взяти участь мають зареєструватися до 11:00 22 червня 2018 року за посиланням.

Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Про успішний відбір учасникам буде повідомлено організаторами додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу можна звертатися до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської [email protected].

Цей тренінг виконується Transparency International Україна завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Довідка 

Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації  Transparency International, що має понад  90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: обмежити збільшення рівня корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності і доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше про діяльність організації можна  на сайті www.ti–ukraine.org.

Контакти

 • Transparency International Україна
 • [email protected]
 • +38 (044) 360-52-42
 • https://ti-ukraine.org/
 • 04053 м. Київ вулиця Січових Стрільців 37-41 5 поверх

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.