Це спеціальна серія тренінгів, під час яких учасники\ці будуть досліджувати тему війни через особисті історії, використовуючи такі театральні методики, як плейбек-театр, театр пригноблених, документальний театр. Дедлайн - 10 червня 2018 року.
Більше тренінгів у розділі Тренінги
Я та Війна: лінії перетину
Війна залишає після себе рани на тілі тих небагатьох, хто пройшов пекло бойових дій. Душу ж ранить всім громадянам країни. Як ми можемо допомогти собі і всім постраждалим від агресії? Як будувати здорове суспільство? Як перемогти війну в собі? Відповідь - об’єднуватися. Незважаючи на відмінності, перемігши упередження, глянувши з іншого боку на себе і світ навколо.
Плейбек - театр, театр пригноблених, документальний театр. Три різних театральних методи. Три різні мови. Це експеримент. Учасники вперше спробують виробити одну естетичну форму для вирішення етичних питань, викликів, які тягнуть за собою скрутні часи.
Участь у групі за попередньою реєстрацією.
Це спеціальна серія тренінгів, під час яких учасники\ці будуть досліджувати тему війни через особисті історії, використовуючи такі театральні методики, як плейбек-театр, театр пригноблених, документальний театр.
Тренерки: Міреша Галбіатті (Німеччина-Аргентина), Галина Джикаєва (Київ-Сімферополь, Україна), Наталія Вайнілович (Київ, Україна)
Участь передбачає присутність на Фестивалі всі три дні і на всіх тренінгових модулях 15-17 червня 2018 року разом із додатковими можливими заняттями та домашніми завданнями.
Дати і час запланованих тренінгів
15 червня, час орієнтовно 17:00-18:00 - зустріч-знайомство
16 червня 11:00 -13:00, 14:00 - 16:00 - тренінги
17 червня 11:00 - 12:30 - тренінг, підготовка
17 червня 12:45 - 14:45 - перформанс
Робочі мови: англійська, російська (за потреби - жестова)
Кількість осіб у групі - 15. Відбір учасників відбувається на основі відповідей на питання в анкеті реєстрації.
Організатори хочуть зробити групу різноманітною, врахувати різний досвід, тому просять відповідати на питання розгорнуто.
Про результати відібраним учасникам буде повідомлено 11 червня 2018 року листом на вказану в анкеті електронну адресу.
У разі відсутності театрального досвіду - можна сміливо заповнювати анкету. Його можуть замінити історії учасників.
Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12, м. Київ
Питання за телефоном: 093 047 71 19 - Наталія
Умови участі такі ж, як на Фестивалі: рекомендований внесок за три дні - 250 грн, але організатори залишають його розмір на розсуд учасників.
Коментарі