bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстер-клас «Контролюй бюджети, монітор закупівлі» (Одеса)

Тransparency International Україна запрошує активістів, журналістів з Одеської, Херсонської; Миколаївської областей на майстер-клас в Одесі «Контролюй бюджети, монітор закупівлі». Дедлайн - 6 червня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує активістів, журналістів та всіх, хто цікавиться бюджетним процесом та державними закупівлями на майстер-клас в Одесі «Контролюй бюджети, монітор закупівлі». На заході представники громадськості зможуть отримати теоретичні знання та практичні інструменти, за допомогою яких можна впливати на органи місцевого самоврядування. Акцент буде зроблено на практичне застосування навичок. Запрошуються учасники з таких областей: Одеська, Херсонська; Миколаївська.

Захід відбудеться в Одесі 11-12 червня 2018 року у готелі Маренеро Одеса, вул. Чорноморського Козацтва, 23. Реєстрація - з 9.30 до 10.00. На майстер-клас буде запрошено 20 учасників, що продемонструють власну мотивацію у навчанні. Учасникам забезпечується харчування, проживання, роздаткові матеріали на час проведення заходу, а також оплачується проїзд.

Форма для реєстрації.

Дедлайн реєстрації – 6 червня 2018 року. Обрані кандидати будуть повідомлені не пізніше 7 червня 2018 року. 

Тренерами на заході будуть Микола Орлов, експерт партнерства «За прозорі місцеві бюджети» та Михайло Невдаха, незалежний експерт-аналітик з питань закупівель.

У блоці «Бюджетний процес» разом із учасниками тренери зосередяться на тому, як займатися моніторингом бюджету та як залучати громадян до бюджетного процесу, як досягти гендерно-орієнтованого бюджетування, розглянуть можливості контролю бюджету громади онлайн та офлайн та яку роль у цьому процесі відіграють ЗМІ.

У блоці «Моніторинг державних закупівель» учасники дізнаються про Інструменти аналізу ризиків в державних закупівлях, які можливості надає система bi.prozorro.org  в руках активіста чи журналіста, як відстежити рух бюджетних коштів за допомогою spending.gov.ua та багато іншої цікавої інформації про роботу з CSV файлами, dozorro.org та пошук зв’язків – google, ЄДР, clarity-project.info, youcontrol.com.ua.

Подаючи заявку на цей майстер-клас, учасники підтверджують свою готовність взяти участь в пост-освітній діяльності, що полягає в практичному застосуванні здобутих навичок. Діяльність будe промоніторeна ТІ-Україна.

Сьогодні в Україні відбувається децентралізація, місцева влада отримує більше повноважень, а місцеві бюджети стають більш незалежними. Тому важливо створити та розвинути такі механізми моніторингу та громадського контролю, які будуть попереджати корупцію на регіональному рівні.

Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Програма заходу у доданому файлі

Контакт для медіа: Аліна Кобенко, менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»

м.т. +38 0930648865,

e-mail: [email protected]

Контакти

  • Проект «Розбудова прозорості в містах України»
  • Тransparency International Україна
  • [email protected]
  • +38 0930648865
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.