bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Стандарти журналістики» (Кременчук)

У вівторок, 19-го червня 2018 року, у Кременчуці (Полтавська область) відбудеться тренінг на тему «Стандарти журналістики». Тренінг організовує «Культурний діалог» (керівниця - Ірина Каць), а тренеркою виступає Ольга Гріднєва (громадська організація «Прес-клуб реформ» (із міста Кропивницький). Дедлайн - 10 червня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Захід буде проведений в межах проекту “Голоси Громад” завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Метою проекту “Голоси Громад” є сприяння розвитку свободи преси в об’єднаних територіальних громадах, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

Для участі слід заповнити реєстраційну анкету, і організатори зв’яжуться, щоб повідомити про результат відбору, і де саме та о котрій годині почнеться заняття.

Анкета для реєстрації 

Заявки на участь приймаються до 10 червня 2018 року включно.

Це перший із чотирьох запланованих тренінгів. Детальна інформація про проект - за посиланням.

Контакти

  • ГО «Культурний діалог»
  • katss314@gmail.com
  • 068 164 6362
  • https://www.facebook.com/3kdialog/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.