bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа-тренінг «Арт техніки у вирішенні конфліктів і миротворчість»

Запорізька обласна громадська організація «Дивосвіт» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» розпочинає нову правозахисну програму в рамках проекту «Програма відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу!» Дедлайн - 10 червня 2018 року. 

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Мета проекту - посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в он-лайн правозахисті і блогерстві задля запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об`єднання лідерів в єдину блог платформу.

Час проведення: 28 червня - 1 липня

Заїзд в тренінг - центр Mama Cares - 27 червня 2018. Всі витрати, пов’язані з переїздом, харчуванням та проживанням, покриває проект.

Умови участі:

1. Досвід роботи з арт терапією, драма терапією, працівники сфери мистецтва (працівники місцевих відділів культури, блогери, НГО лідери);

2. Підписатися в групу: https://www.facebook.com/groups/women.voices.count/

3. Готовність проведення вернісажу або виставки на тему: світ, війна, безпеку.

4. Заповнити заявку на участь до 10 червня 2018 -  https://goo.gl/forms/cWSMlQbvrgD9cRx52 або повідомити про Вашу готовність стати учасником нам на пошту divosvit2018@ukr.net

Цей проект – шанс перейняти безцінні знання від професійних тренерів, ставити запитання фахівцям і отримувати відповіді, спробувати на практиці свої сили та знайти однодумців.

Контакти

  • divosvit2018@ukr.net
  • ГО “Дивосвіт”
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так -1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.