Школа-тренінг «Голосніше слів: як стати блогером»

Запорізька обласна громадська організація «Дивосвіт» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» розпочинає нову правозахисну програму в межах проекту «Програма відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу!». Дедлайн - 10 червня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Мета проекту - посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в он-лайн правозахисті і блогерстві задля запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об`єднання лідерів в єдину блог платформу.

Час проведення: 23 - 26 червня 2018 року.

Заїзд в тренінг-центр Mama Cares - 22 червня 2018 року. Всі витрати, пов’язані з переїздом, харчуванням та проживанням, покриває проект.

Умови участі:

1. Досвід роботи з ВПО, досвід роботи в гендерних програмах ( журналісти, блогери, НГО лідери, досвідчені громадські лідери)

Обов’язкове умова - наявність блогу на момент подачі заявки.

2. Підписатися в групу у Фейсбуці.

3. Готовність ведення блогу на теми гендерної рівності, 1325, місцевої роботі з органами влади на сторінці у Фейсбуці.

4. Заповнити заявку на участь до 10 червня 2018 року або повідомити про Вашу готовність стати учасником нам на пошту divosvit2018@ukr.net

Цей проект – шанс перейняти безцінні знання від професійних тренерів, ставити запитання фахівцям і отримувати відповіді, спробувати на практиці свої сили та знайти однодумців.

Контакти

  • ГО “Дивосвіт”
  • divosvit2018@ukr.net
  • +380504848774
  • +380960827907
  • http://dyvosvit.in.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.