Чернігів‘18 - національна конференція ЄМП України

10-14 липня 2018 року у Чернігові відбудеться національна відбіркова конференція Європейського Молодіжного Парламенту України (ЄМП). Найкращі учасники будуть мати змогу представляти Україну на міжнародних конференціях у Роттердамі (Нідерланди) та Єревані (Вірменія). Дедлайн - 16 травня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – унікальна освітня програма, яка збирає молодих людей з усієї Європи для того, щоб обговорити актуальні питання у форматі справжнього парламентського засідання. Як мережа незалежних асоціацій, ЄМП діє у 40 європейських країнах та організовує до 500 заходів щороку, залучаючи до 28 000 учасників віком 16-24 роки. Тисячі молодих людей стають активними волонтерами по всій Європі, тим самим доводячи, що ЄМП – це програма, створена молоддю для молоді.

Загалом, за 2017 рік ЄМП Україна провели близько 10 заходів у 6 містах України, які відвідало більш ніж 1000 учасників віком від 16 до 22 років.

Чернігівська відбіркова конференція відбудеться під гаслом «Рівність: ключ до майбутнього».

Структура заходу

  • Перший день – тімбілдинг. День, коли учасники з усієї України та країн ЄС знайомляться та формують команду (комітет).
  • Другий день, третій та четвертий – учасники обговорюють в комітетах актуальні для України та всієї Європи проблеми. Результат – резолюція – документ, з головними аспекти проблеми та можливими шляхами їх вирішення.
  • П’ятий день – Генеральна Асамблея. Учасники презентують та захищають резолюції. Всі делегати можуть взяти участь в дебатах.

Окрім академічної роботи, учасники мають змогу взяти участь у Євро-ярмарці – культурній події на сесії, де за кожним комітетом закріплена одна з країн Європейського союзу, і учасники повинні приготувати страви цієї країни. Окрім цього учасники можуть показати свої таланти, взявши участь в Євроконцерті. 

Іншими складовими події є церемонії відкриття та закриття, де збираються усі учасники заходу, спонсори, партнери та запрошені гості.

Наприкінці найкращі учасники будуть мати змогу представляти Україну на міжнародних конференціях у м.Роттердамі (Нідерланди) та Єревані (Вірменія).

Анкета для реєстрації

Контакти

  • Європейський Молодіжний Парламент - Україна
  • chernihiv18.hr@gmail.com
  • 095 863 4749
  • http://eyp-ua.org/ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.