bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Творчо-адвокаційна майстерня з захисту прав жінок у Запоріжжі

ГО «Театр для діалогу» запрошує жінок-ВПО та інших жінок, на яких вплинув конфлікт на сході та в Криму, 27-29 травня творчо осмислити свій досвід, дослідити потреби, знайти коло однодумниць, щоби захищати свої права та побудувати діалог з владою у своїй громаді. Дедлайн - 13 травня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Вже кілька років триває конфлікт, через який більше мільйона громадян змінили своє місце проживання. Дехто, можливо, вже відчуває себе місцевою жителькою, та чи всі ваші права дотримуються державою? У безпечному просторі майстерні тренерки та учасниці разом досліджуватимуть гендерний вимір становища жінок, що пережили бойові дії та переселення, і зможуть заявити про актуальні проблеми і потреби через виставу форум-театру. Експертки з питань захисту прав жінок проаналізують разом з групою, які інструменти існують, щоб захистити права жінок, аби вони спільно могли застосувати ці інструменти на практиці у місцевих громадах.

Творчо-адвокаційна майстерня відбувається в рамках проекту “Одна з нас”. Цей перший, дослідницький етап для планування подальших адвокаційних дій на місцевому та/або національному рівні у форматі законодавчого театру. 

Ось що про свій досвід кажуть учасниці попередніх майстерень:

“Для мене дуже неочікувано участь у постановці дала дуже багато на всіх рівнях: соціальному, особистому, особистому як жінці, як матері, як людині. Ви справді робите дива”, - Олеся Архипова, Макіївка - Івано-Франківськ. 

“Результатом моєї участі у форум-театрі в Сєвєродонецьку стала реєстрація [мною] організації “Культурна фортеця” у місті Щастя. Було страшно, але я помітила, що підтримка приходить завжди, коли вона необхідна”, - Марина Гущина, Щастя. 

“Величезне вам дякую за можливість перетворення себе і світу навколо себе за допомогою форум-театру. Зараз у Павлограді ми створили ініціативну групу матерів-переселенок, піднімаємо свої проблеми в кабінеті міського голови, звертаємося до депутатів. Нам кажуть: а де ви раніше були? А я думаю: раніше ми спали. Доки форум-театр нас не розбудив”, - Світлана Чичирко, Луганськ - Павлоград. 

Участь в майстерні безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом внутрішнього переміщення, що проживають у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях, а також для інших жінок з цих регіонів, які на власному досвіді відчули наслідки збройного конфлікту, місцевих активісток, журналісток і представниць влади.
Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомісних номерах та харчування в місті Запоріжжя на час проведення заходів.

Для участі потрібно заповнити анкету до 13 травня 2018 року включно.

Приймаються заявки від жінок, небінарних людей, транс людей, людей з інвалідністю, лесбійок, людей різного віку, етнічного походження, політичних поглядів. Під час заходу працюватиме дитяча кімната.

У разі виникнення запитань можна звертатися до Іри Харламової, +380663224233, irene.kharlamova@gmail.com.

Ініціатива “Одна з нас” реалізовується ГО “Театр для діалогу” в рамках проекту ООН Жінки “Ґендерна рівність в центрі реформ, миру та безпеки”, за підтримки Уряду Швеції. ООН Жінки є структурою Організації Об’єднаних Націй, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав та можливостей жінок. 
Партнерська організація в місті Запоріжжя: Запорізький обласний благодійний фонд “Посмішка дитини”.

Організація працює з жінками по всій Україні вже три роки, за цей час вдалося представити досвід українських жінок, які відчули на собі збройний конфлікт, не тільки народним депутаткам та Міністрові з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, але також виконавчій директорці глобального офісу ООН Жінки Фумзіле Мламбо-Нгкуці під час її унікального візиту до України. 

Більше про заходи та діяльність організації - на сайті.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.