bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Кризова інтервенція»

Відчуваєте себе професійно виснаженим? З нетерпінням чекаєте завершення робочого дня /тижня? Постійно нервуєтесь через дрібниці? Запрошуємо вас на тренінг «Кризова інтервенція».

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Тренінг проведуть експерти із Польщі

  • Коли: 29-31 травня 2018 року (2,5 дні) 
  • Де: м. Київ (точну адресу буде повідомлено відібраним учасникам)
  • Хто може взяти участь: представники громадських організацій
  • Вартість: 350 грн (якщо Ви не можете оплатити участь - напишіть про це у графі “коментарі” в анкеті). Організатори забезпечують лише проживання у двомісних номерах в готелі та харчування.

Дедлайн подачі анкет: 23:59 13 травня 2018 року

Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/WHU4cuhnDwuPeM6I3

Кількість можливих учасників обмежена і становить 21 особу. Учасників буде відібрано на конкурсній основі.

Після завершення навчального циклу учасники, які продемонструють найкращу готовність, отримають можливість здійснити ознайомчий візит в одну з партнерських організацій у Словаччині, Чехії, Угорщині або Польщі.

Нагадуємо, що це 7-ий і останній тренінг в рамках проект «Посилення управління, фандрейзингу та комунікації громадянського суспільства в Україні», який реалізовує 5 європейських партнерських організацій: ADRA Slovensko (Словаччина), PMM – Polska Misja Medyczna / Polish Medical Mission (Польща), ADRA CZ (Чеська Республіка), HBA – Baptista Szeretetszolgálat (Угорщина) та ADRA Ukraine (Україна) за фінансової підтримки програми Вишеградського фонду та уряду Нідерландів.

Контакти

  • Вікторія Михальчук +380986055061
  • ADRA
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.