В рамках проекту «Забезпечення реалізації громадських ініціатив в Кіровоградській області» громадська організація «Територія успіху» організовує проведення тренінгу по написанню проектних заявок.
Мета даного заходу: надання базових знань з формування та оформлення проектних заявок та бюджету. До участі запрошуються представники громадських організації, ОСН, ОСББ Кіровоградської області, активні громадяни. Захід відбудеться 7 листопада 2009 початок о 10.00. Для участі у тренінгу необхідно заповнити заявку до 4 листопада 2009 та надіслати за адресою: м. Кіровоград, вул. Єгорова 19, пом 2, 25015, або на електронну пошту [email protected].
Участь у тренінгу безкоштовна, організатори відшкодовують вартість проїзду в межах області (за наявності квитків) та харчування.
Контакти: Інга Дуднік, тел.. (0522)27-09-63, Юлія Бочарова - Туз, тел.. 0979985040
Проведення даного заходу стало можливим за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»
Коментарі