bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма інноваційного підходу до державного управління «Good Governance»
10.05.2018

Школа управління УКУ розпочинає набір учасників на програму інноваційного підходу до державного управління «Good Governance». Дедлайн - 13 травня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Метою навчання є посилення знань з ключових напрямів нової моделі державного управління “good governance” та надання нового заряду енергії для ефективного продовження реформ в державі.

3-х модульна навчальна програма орієнтована на представників місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадських активістів, представників бізнесу, залучених у сектор Government Relations.

У фокусі програми: прозорість та підзвітність органів влади, публічно-приватний діалог, антикорупційна діяльність, регуляторна політика, перешкоди на шляху реформ.

На програмі викладатимуть відомі експерти-практики: Андрій Паляниця, Андрій Рождественський, Юрій Бугай, Євген Глібовицький, Гліб Каневський, Ярослав Юрчишин.

Розклад модулів: 21-23 травня (Львів, УКУ), 4-6 червня (Київський Центр УКУ), 21-23 червня (Львів, УКУ).

Внесок учасника: 2000 грн., що складає 10% від повної вартості навчальної програми. Решта суми покривається за рахунок щедрої підтримки групи бостонських друзів Українського католицького університету.

Реєстрація для участі у конкурсному відборі на програму: goo.gl/UvLdvN
Прийом заявок триває до 13 травня 2018 року.

 

Контакти

  • Школа управління УКУ
  • [email protected]
  • +38 067 303 91 95
  • http://spm.ucu.edu.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.