bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Літня філософська школа УКУ (Львівська область)

Кафедра філософії Українського Католицького Університету запрошує на Літню Філософську Школу «Нові технології, соціальні медіа і майбутнє демократії» яка відбудеться 1-8 липня 2018 року. Дедлайн - 27 травня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Кафедра філософії УКУ запрошує на Літню Філософську Школу «Нові технології, соціальні медіа і майбутнє демократії», яку кафедра організовує спільно з Центром етики і технологій LvBS за підтримки Фонду Конрада Аденауера. Школа відбудеться 1-8 липня 2018 року у с. Стрілки Старосамбірського району Львівської області, понад 30 учасників – студентів, магістрів та молодих фахівців різних напрямків – будуть відібрані за результатами конкурсу; конкурсним завданням є есей-рефлексія на відому публікацію Біла Джоя «Чому майбутнє нас не потребує?».
Участь безоплатна.

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету https://goo.gl/tyg8h2, на основі якої буде проведено конкурсний відбір. Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови.

Останній термін подання анкети – 27 травня. Результати конкурсного відбору будуть оголошені до 6 червня 2018 року.

Проїзд. Проїзд до місця локації Літньої філософської школи учасники оплачують самостійно. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників.

Контактна особа: Марія Кривоніс, philosophy@ucu.edu.ua, 096 4334498

Детальніша інформація за посиланням: http://ethictech.lvbs.com.ua/summerphilosophyschool2018/#1524416669392-99426f93-aa69

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<