bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальна програма «Академія Громадянина»
24.04.2018

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує до участі у комплексній навчальній програмі «Академія Громадянина» активних громадян з Рівного, Сєвєродонецька, Херсона, Генічеська, Великокопанівської ОТГ, Слов’янська, Бахмута, Андріївської ОТГ. Дедлайн - 29 квітня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Академія спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. МРІ сприятиме залученню громадян до співпраці з владою задля втілення реформ з належного врядування та зміцнення демократичної практики місцевого самоврядування. 

Детальна інформація про програму розміщена на сторінці МРІ.

Протягом чотирьох місяців учасники та учасниці тренінгів отримуватимуть необхідні вміння та інструменти для створення ефективної платформи громадських активістів, комунікації з органами місцевого самоврядування та співпраці з засобами масової інформації.

Бажаючі, які мають запал до змін своєї громади, запрошуються заповнити Аплікаційну форму за посиланням до 29 квітня 2018 року!

Найбільш активні учасники по завершенню курсу програми «Академія громадянина», матимуть змогу взяти участь у стажуванні за кордоном під егідою МРІ.

Контакти

  • Міжнародний республіканський інститут в Україні
  • [email protected]
  • +38 (044) 289 77 40
  • Спортивна площа 3-в 2 під’їзд 8-й поверх м. Київ 01601
  •  https://www.iri.org.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.