bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на участь у тренінгу для журналістів з питань ЛГБТ та гендерної рівності (Запоріжжя)
19.04.2018

БФ «Гендер Зед» оголошує набір набір на Школу Толерантності, на якій пропонуються до розгляду відразу дві теми: ЛГБТ (лесбійки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди) та гендерна рівність. Дата проведення - 25-27 травня 2018 року. Дедлайн – 4 травня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги 

Тренінг відбудеться 25-27 травня 2018 року у Запоріжжі.

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Чи можна змінити сексуальну орієнтацію? Хто такі трансгендери? Чи ненавидять феміністки чоловіків? Чому сексизм у ЗМІ – це погано? На ці та інші питання можна отримати відповідь, заповнивши аплікаційну форму.

Експерти та експертки розкажуть усе важливе, що стосується тем, пов’язаних з сексуальною орієнтацією/гендерною ідентичністю та гендерною рівністю. А також медіаекспертка попрацює над відпрацюванням навичок роботи з матеріалами на конфліктно-чутливі теми.

Етичний кодекс та стандарти журналістики – це основа незалежної професійної журналістики, тому організатори бажають, щоб українська журналістика була першою в рейтингу професіоналізму, та останньою в рейтингу мови ворожнечі.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на харчування, проїзд та проживання (передбачено чотиримісне поселення у затишному хостелі).

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу взяти участь у тематичному конкурсі журналістських матеріалів.

Заявки приймаються  до четверга, 4 травня 2018 року (включно).

Більше інформації про Школу та аплікаційна форма – за цим посиланням.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.