bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстер-клас «Контролюй бюджети, монітор закупівлі» (Харків)
29.03.2018

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує на майстер-клас у Харкові «Контролюй бюджети, монітор закупівлі», який відбудеться 16-17 квітня 2018 року у Харкові. Дедлайн - 9 квітня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

На заході представники громадськості зможуть отримати теоретичні знання та практичні інструменти, за допомогою яких можна впливати на органи місцевого самоврядування. Акцент буде зроблено на практичне застосування навичок. Запрошуємо учасників з Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської областей.

Тренінг відбудеться у Харкові 16-17 квітня у  Reikartz Харків за адресою вул. Садова, 4, Харків. Реєстрація з 9.00 до 10.00

Для участі в заході обов’язково зареєструватися за посиланням. Дедлайн реєстрації – 9 квітня 2018 року. На майстер-клас буде запрошено 20 учасників, що продемонструють власну мотивацію у навчанні.  Обрані кандидати будуть повідомлені не пізніше 11 квітня 2018 року. Учасникам забезпечується харчування, проживання, роздаткові матеріали на час проведення заходу, а також оплачується проїзд.

Тренерами на заході будуть Микола Орлов, експерт партнерства «За прозорі місцеві бюджети» та Ілля Рибаков, експерт ГО «Громадський контроль».

У блоці «Бюджетний процес» разом із учасниками тренери зосередяться на тому, як займатися моніторингом бюджету та як залучати громадян до бюджетного процесу, як досягти гендерно-орієнтованого бюджетування, розглянуть можливості контролю бюджету громади онлайн та офлайн та яку роль у цьому процесі відіграють ЗМІ.

У блоці «Моніторинг державних закупівель» учасники дізнаються про Інструменти аналізу ризиків в державних закупівлях, які можливості надає система bi.prozorro.org  в руках активіста чи журналіста, як відстежити рух бюджетних коштів за допомогою spending.gov.ua та багато іншої цікавої інформації про роботу з CSV файлами, dozorro.org та пошук зв’язків - google, ЄДР, clarity-project.info, youcontrol.com.ua.

Подаючи заявку на цей семінар, учасники підтверджують свою готовність взяти участь в пост-освітній діяльності, що полягає в практичному застосуванні здобутих навичок. Діяльність будe промоніторeна ТІ-Україна.

Сьогодні в Україні відбувається децентралізація, місцева влада отримує більше повноважень, а місцеві бюджети стають більш незалежними. Тому важливо створити та розвинути такі механізми моніторингу та громадського контролю, які будуть попереджати корупцію на регіональному рівні.

Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН. 

Програма заходу у доданому файлі.

Контакт для медіа: Аліна Кобенко, менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»

м.т. +38 0930648865,

e-mail: [email protected]

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.