Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Харкові та Первомайському

13-15 березня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Харків та Первомайський з офіційним візитом.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 13 березня 2018 року, 12:30 – 14:00

Де? м. Харків, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, проспект Науки, 9-а, Головний корпус, ауд. А-7 (7-й пов.)

Коли? 15 березня 2018 року, 11:00 – 12:30

Де? м. Первомайський, Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості, вул. Кіндратьева.

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів і школярів, яка допоможе молоді в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.   

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли?  13 березня 2018 року,  16:30 – 19:30

Де? м. Харків, Центр розвитку місцевого самоврядування у Харківській області, пров.Банний, 1

Під час семінару учасники обговорять з експертами переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про консультативну підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема у пошуку партнерів у країнах Європи; можливості європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), а також про переваги Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном. У рамках заходу буде проведено тренінг по EEN з пошуку партнерів та інвесторів в Європі.

Головними експертами семінару виступлять: Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва Команди підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Тетяна Різван, заступник начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків Харківської ТПП, проджект-менеджер Центру підтримки бізнесу у м.Харків. / Тарас Данько, професор Кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та фінансів, кандидат економічних наук НТУ “ХПІ”, експерт ініціативи Team Europe - Харків від Представництва ЄС

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar;

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  14 березня 2018 року, 13:30 – 15:00 

Де?  м. Харків, A-level HUB, пл. Павловська, 6, 2-й пов.  

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зроблено огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх та культурних проектів. Серед них Horizon 2020, CreativeEurope, Erasmus+, CultureBridges та ін. Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли?  14 березня 2018 року, 15:30 – 18:30 

Де?  м. Харків, A-levelHUB, пл. Павловська, 6, 2-й пов. 

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; зацікавлені у грантовій тематиці громадяни

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які тільки починають або хочуть підвищити успішність подання грантових заявок на конкурси ЄС, покращити рівень комунікації з донором, а також для тих, кому дана тема буде корисною у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: термінологія грантових заявок і тендерів, хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними, види грантової допомоги, як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training

Що?   Публічна презентація для молоді, активістів та представників ГО

Коли?    15 березня 2018 року, 13:00 – 14:30

Де?  м. Первомайський,  Хаб «Комора», 1-2-й мікрорайон, Громадський центр

Під час заходу буде представлено програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу (серед них Horizon 2020, CreativeEurope, Erasmus+, CultureBridges та ін.), а також можливості співпраці.

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (тематичних зустрічей, семінарів, тренінгів, інтерактивних ігор). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією потрібно звертатися до Ольги Міщенко, тел. +38(096) 6817607, [email protected] або до Ірини Широкової, +38(097)1772416, [email protected]

Контакти

  • Представництво Європейського Союзу в Україні
  • [email protected]
  • [email protected]
  • +38(096) 6817607
  • +38(097)1772416
  • https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk
  •  https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.