bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальна програма «Базові навички медіатора місцевої громади» (Дружківка)

Громадська організація «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» оголошує набір громадських активістів, правознавців, психологів, вчителів представників неурядових організацій, а також всіх зацікавлених осіб до 3-денної навчальної програми «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні», яка відбудеться в середині березня у місті Дружківка. Дедлайн - 7 березня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Під час навчального курсу будуть розглянуті питання: процес та принципи медіації; відпрацювання навичок перенесення фокусу уваги зі своїх позицій на взаємоприйнятне рішення; перехід від переговорів до медіації; формування і розвиток компетенцій медіатора.

Для участі в навчанні необхідно надіслати на електрону пошту ngo.irsi@gmail.com наступну інформацію: ПІБ, місто, контактний телефон, місце роботи. Кінцевий термін реєстрації на захід – 7 березня 2018 року.

«Медіація дозволяє сторонам вийти з тупикової ситуації, продемонструвати високий рівень культури спілкування сторін, тоді як після судового розгляду зазвичай усе закінчується розривом відносин чи іншими неприємними наслідками. Це процес, в якому нейтральна третя сторона, медіатор, допомагає вирішити конфлікт, сприяючи виробленню добровільної угоди між конфліктуючими сторонами. Медіатор полегшує процес спілкування між сторонами, допомагає глибше зрозуміти їхні позиції та інтереси, шукає ефективні шляхи вирішення проблеми, надаючи можливість сторонам дійти власної згоди. Програма посередництва є ефективним способом вирішення суперечок в громадах. Роль медіатора дуже важлива але потребує певних знань та вмінь, для забезпечення таких принципів медіації як неупередженість, конфіденційність та добровільність. Саме для формування базових знань та навичок медіатора серед активних громадян і проводяться такі програми навчання» - зазначає керівник проекту Сергій Кошель.  

Проект «Діалог та побудова довіри заради суспільного єднання в Україні» здійснено ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

Контакти

  • ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив»
  • ngo.irsi@gmail.com
  • https://www.facebook.com/ngo.irsi/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.