bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підприємців та фахівців у сфері культурних індустрій запрошують на Інвестиційний ярмарок (Львів)

Центр культурного менеджменту у межах проекту «Містки громадської активності» за підтримки Європейського Союзу запрошує взяти участь в Інвестиційному ярмарку культурних та креативних індустрій, що відбудеться у Львові 30-31 березня 2018 року.  Дедлайн для реєстрації ‒ 5 березня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Захід об’єднає спеціалістів та підприємців зі сфери креативної економіки, які зможуть представити свої бізнес-проекти, познайомитись із потенційними партнерами, а також знайти можливості для розвитку свого бізнесу.
Під час події підприємці з числа вимушених переселенців презентуватимуть свої бізнес-проекти. За результатами Ярмарку найкращі проекти отримають фінансову та іншу підтримку.

У програмі заходу:

  • нетворкінг для підприємців, фахівців із креативних індустрій та організацій, які займаються підтримкою бізнесу;
  • презентації успішних бізнес-проектів у сфері культурних та креативних індустрій;
  • обговорення можливостей у сфері ККІ.


Участь у заході - безкоштовна. Відбір учасників та доповідачів здійснюється на конкурсних засадах та на основі заповненої реєстраційної форми. Зареєструватись можна за посиланням - goo.gl/4LiUap.

Учасникам із інших міст будуть компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування під час Інвестиційного ярмарку. Стежте за новинами заходу на сторінці події у Фейсбук.

Дедлайн для реєстрації ‒ 5 березня. Апліканти отримають відповіді 9 березня 2018 року.

В межах проекту «Містки громадської активності» за підтримки ЄС вже відбулось три форуми із культурних та креативних індустрій у м. Дніпро. Заходи об’єднали більше 500 учасників зі всієї України, які мали можливість презентувати свої проекти та знайти однодумців для розвитку бізнесу. Також протягом 2016-2017 рр. організатори проекту провели семінари із розвитку бізнесу у сфері культурних та креативних індустрій для внутрішньо переміщених осіб.
Щодо інформаційного та іншого партнерства прохання звертатись за електронною адресою info@kultura.org.ua.

Довідка:

Культурні та креативні індустрії ‒ це створення, виробництво та комерціалізація творчих змістів, які є нематеріальними і культурними за своєю природою. До цієї сфери відносять театральні та образотворчі види мистецтва, кінематограф, телебачення й радіо, музика, видавнича справа, комп’ютерні ігри, нові медіа, архітектура, дизайн, мода, реклама та інше.

Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій ‒ компонент проекту «Містки громадської активності». Проект фінансують Європейський Союз та Польсько-Американський Фонд Свободи. Проект реалізують громадська організація «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

Тривалість проекту – з червня 2016 року до травня 2018 року. Проект спрямований щоб налагодити партнерство між активними громадянами з різних регіонів, а також підтримати людей, що постраждали від конфлікту на сході України. Дізнатись більше про проект можна на веб-сайті – www.bridges.org.ua.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.