bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для журналістів з питань гендерної рівності та ЛГБТ (Запоріжжя)
15.02.2018

Оголошується набір на Школу Толерантності (16-18 березня 2018 року), на якій пропонуються до розгляду відразу дві теми: (1) ЛГБТ (лесбійки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди), та (2) гендерна рівність. Дедлайн – 3 березня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Тренінг відбудеться з 16 до 18 березня 2018 року в м. Запоріжжі.

Захід, у першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Чи можна змінити сексуальну орієнтацію? Хто такі трансгендери? Чи ненавидять феміністки чоловіків? Чому сексизм у ЗМІ – це погано? На ці та інші питання можна отримати відповідь, заповнивши аплікаційну форму.

Що чекає на учасників? Виступи експертів та експерток, які розкажуть усе важливе, що стосується тем, пов’язаних з сексуальною орієнтацією/гендерною ідентичністю та гендерною рівністю. А також медіаекспертка попрацює над відпрацюванням навичок роботи з матеріалами на конфліктно-чутливі теми.

Етичний кодекс та стандарти журналістики – це основа незалежної професійної журналістики. Тренінг покликаний посприяти тому, щоб українська журналістика була першою в рейтингу професіоналізму, та останньою в рейтингу мови ворожнечі.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на харчування, проїзд та проживання (передбачено чотиримісне поселення у затишному хостелі).

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу взяти участь у тематичному конкурсі журналістських матеріалів.

Заявки приймаються  до четверга, 3 березня 2018 року (включно). Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді 5 березня 2018 року.

Більше інформації про Школу та аплікаційна форма – за посиланням

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.