Тренінг від Тransparency International «Як звичайній людині впливати на владу?» (Мелітополь)

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує активістів, журналістів та всіх, хто цікавиться прозорістю на тренінг в Мелітополі «Як звичайній людині впливати на владу?». На заході представники громадськості зможуть отримати теоретичні знання та практичні інструменти, за допомогою яких можна впливати на органи місцевого самоврядування та підвищувати прозорість рідного міста. Дедлайн - 16 лютого 2018 року.

 Більше тренінгів у розділі Тренінги

Тренінг відбудеться у Мелітополі 20 лютого 2018 року, у Палаці культури ім. Т. Шевченка за адресою: площа Перемоги, 4, кабінет 38. Реєстрація з 9.00 до 9.30.

Для участі в заході обов’язково за посиланням https://goo.gl/forms/QnebWLr8mCwJ2GaO2.  Дедлайн реєстрації – 16 лютого 2018 року.

Тренером на заході буде Ольга Омельчук  - магістр державного управління, адвокат, експерт з місцевого розвитку, міський голова м.Нетішин (2010-1012 р.р.).

Разом із учасниками зосередяться на тому, як займатися моніторингом бюджету та контролювати роботу комунальних підприємств.

У рейтингу прозорості 100 міст України Мелітополь посідає лише 55 місце. Місто отримало тільки 29,2 бали зі 100. Найвищі бали місто набрало у сфері Інформації про гранти та виділення фінансів – 4 бали та  у сфері Освіти, отримавши 4,5 бали. Утім, у двох сферах місто отримало 0 балів. Зокрема, найнепрозорішими є житлова політика та сфера соціальних послуг.

Сьогодні в Україні відбувається децентралізація, місцева влада отримує більше повноважень, а місцеві бюджети стають більш незалежними. Тому важливо створити та розвинути такі механізми моніторингу та громадського контролю, які будуть попереджати корупцію на регіональному рівні.

Проект «Зроби місто прозорим, бери участь у врядуванні» виконується ТІ Україна у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.