Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для часті у програмі стажування на тему «Забезпечення ефективного спостереження та запобігання фальсифікації виборів». Дедлайн - 19 лютого 2018 року.
Більше тренінгів у розділі Тренінги
Орієнтовна дата поїздки – 15 - 22 квітня 2018 року.
Термін подання документів – 8 – 19 лютого 2018 року.
Основна мета програми полягає в наданні учасникам знань та навичок, необхідних для організації та проведення ефективних розслідувань проти злочинів, пов’язаних з фальсифікацією виборів.
Навчальна програма Забезпечення ефективного спостереження та запобігання фальсифікації виборів» проходитиме в Італії і триватиме 7 днів. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.
Учасниками цієї програми можуть бути:
• члени ЦВК, територіальних виборчих комісій;
• представники моніторингових та правозахисних неурядових організацій;
• журналісти-розслідувачі;
• експерти з виборчого права та кримінального процесу на виборах;
• судді.
Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні - Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.
Коментарі
Протягом тижня намагаюсь відправити документи і це не можливо. Не відповідають ні телефони, ні електронна пошта. Чому?
Доброго дня, пані Маріє. Дякуємо за зацікавленість інформацію, розміщеною на порталі ГУРТ. Спробуйте звернутися до організаторів заходу за вказаними у оголошенні контактами повторно. З повагою, команда ГУРТа
Як мені взяти участь у заході? Я - активний учасник виборчого процесу ще з радянських часів у різних іпостасях: від агітатора (в СРСР від мене вимагалося 99,9% явки. Імені кандидата знати не вимагалося), довіреної особи, спостерігача, члена і голови ДВК, кандидата на всі рівні з однаковим неуспіхом (я з 1989 року в НРУ), тренера з виборчого законодавства, члена виборчого штабу тощо. З висоти свого досвіду маю великі претензії до нинішнього виборчого законодавства (воно суперечить Основному Закону - Конституції України і тому виборні органи хтось може через суд визнати нелегітимними).
З повагою, Олександр Малицький - голова ГО "Зелений рух" Миколаївщини, член Громадської ради при Миколаївській ОДА, заст ред. загальноукраїнського тижневика "Український Південь з 1993 року, 093-5549446, 099-1504964