bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок (Луганська область)

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок у Луганській області. Дедлайн - 17 лютого 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу. 
Випускники та випускниці тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Усі учасники та учасниці тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» м. Сєвєродонецьк.

Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 1,5 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – березень 2018 року.

Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Тренінгова програма розрахована на внутрішньо переміщених осіб (ВПО), демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей, а також на інших осіб, умови життя яких суттєво змінились внаслідок конфлікту, які проживають та працюють на території Луганської області, віком від 18 років.

Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Учасники та учасниці тренінгового курсу будуть забезпечені проживанням, харчуванням та відшкодуванням вартості проїзду з районів області.

Для запису на тренінговий курс необхідно заповнити анкету за посиланням: https://ukr.wf/f
Після заповнення анкети протягом тижня буде надіслано підтвердження про отримання заявки.

Кінцевий термін подачі заяв на участь у тренінговому курсі з розвитку бізнес-навичок: 17.02.18 р.

Партнер проекту у Луганській області – громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» м. Сєвєродонецьк

Додаткова інформація за телефоном:
 098-002-99-88, eopac.lg@gmail.com

Контакти

  • Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»
  • ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада»
  • eopac.lg@gmail.com
  • 098-002-99-88
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.