Зимова філософсько-психологічна школа «Об’єднуючи людей заради миру» (Брюховичі, Львівська область)

Зимова філософсько-психологічна школа «Об’єднуючи людей заради миру», організована БФ «Карітас Київ», запрошує учасників. В рамках школи також проводиться конкурс есе та статей. Переможці конкурсу зможуть отримати суттєву знижку на відвідання школи. Дедлайн – 1 лютого 2018 року. 

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Якщо ви хочете навчитись розв’язувати конфлікти, якщо ви або ваші близькі постраждали від війни, якщо вас турбує війна на Сході України і ви шукаєте, як можна встановити глибокий і справжній мир. Якщо ви помітили, що в українському суспільстві зростає рівень закритості, ворожості між людьми, якщо ви розумієте, що для подолання конфліктів та встановлення миру необхідна не тільки добра воля, а і глибоке розуміння філософії та психології, співпраця між експертами, представниками політики, церков, громадських організацій, втілення серйозної і продуманої стратегії діалогу та примирення, зрештою, якщо ви психолог, філософ, соціолог, громадський діяч, і просто працюєте з людьми.

Якщо бодай одне з цих стосується вас – Зимова філософсько-психологічна школа «Об’єднуючи людей заради миру», організована БФ «Карітас Київ», запрошує вас! Тут ви зможете послухати провідних та цікавих лекторів, відвідати практичні тренінги, поспілкуватися із цікавими людьми та колегами.

Школа відбудеться у Реколекційно-рекреаційному центрі «Світлиця» у Брюховичах (півгодини їзди до Львова) 19 – 25 лютого 2018 року.

Для участі прохання обов'язково заповнити заявку за посиланням https://goo.gl/forms/igXQbUH7X2x6fTQE2

Протягом лекцій, тренінгів, перформансів ми торкнемось найглибших, цінносно-світоглядних, психологічних, духовних та філософських проблем, пов’язаних із пошуками миру, діалогу, порозуміння, комунікації, подоланням конфліктів та відчуження.

Окрема й особлива увага буде зосереджена на практичних методах – ненасильницької комунікації, розвитку діалогічного ставлення до Іншого, розв’язування конфліктів, зокрема у конкретній українській соціокультурній ситуації, розвитку механізмів боротьби з втратою, стигмою та дискримінацією. На вас чекають дискусії, обговорення, тренінги та ігри.

Запрошуються всі бажаючі!  Організаційний благодійний внесок на часткове покриття витрат становить 1980 гривень.

Оголошується також конкурс творчих робіт (есе чи стаття) за тематикою школи. Роботи надсилати до 1 лютого 2018 року за адресою: dinginnalu@gmail.com

Орієнтовні теми для творчих робіт:

  1. Шляхи мирного діалогу між різними суспільними групами в Україні (бажано аналіз конкретних суперечностей та віднайдення шляхів їхнього розв’язання);
  2. Можливості та шляхи розвитку сталого миру і розвитку в Україні;
  3. Історичні, світоглядно-філософські, соціокультурні, геополітичні підвалини конфліктів в українському контексті та можливості їхнього подолання;
  4. Практичний досвід подолання конфліктів, встановлення мирного діалогу та плідної комунікації між різними соціальними групами і у конфліктних середовищах (на основі українського сучасного контексту).

Вимоги до оформлення текстів:

Форматування: 14 кегль Times New Roman, інтервал 1,5 , абзацний відступ 1 см., вирівнювання тексту по ширині (за винятком таблиць та заголовків).

Обсяг:  від 5 до 20 тис. знаків (з пробілами, враховуючи список літератури).

На початку документа: ПІБ автора, місце роботи автора, назва творчої роботи, діючий email автора для зв’язку.

5 переможцям конкурсу творчих робіт забезпечується суттєва знижка при оплаті участі в школі.

Якщо у Вас виникло бажання задати питання: звертайтесь до координатора проекту «Об`єднуючи людей заради розбудови миру»,  Яни Рожнятовської за тел.: 093 560 51 76. 

Контакти

  • 093 560 51 76
  • БФ «Карітас Київ»
  • dinginnalu@gmail.com
  • https://www.facebook.com/Caritas.in.Kyiv/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.