Вебінар щодо естонського досвіду розбудови мережі організацій громадянського суспільства

14 грудня 2017 року Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з Мережею організацій громадянського суспільства Естонії (NENO) проводить безкоштовний вебінар у рамках проекту «ТрансФормуй ГУРТ!». Під час онлайн-зустрічі учасники дізнаються про естонський досвід розбудови мережі організацій громадянського суспільства та як він буде корисний Україні. Тема нашої розмови: «Впровадження змін: Естонський досвід розбудови мережі організацій громадянського суспільства».

Спікер вебінару - Іван Лаврентьєв. Протягом п'яти років він працював у Мережі ОГС Естонії (NENO), де займався питаннями комунікації та програмами розвитку для громадських об'єднань, брав участь у роботі низки коаліцій некомерційних організацій та активістів як в Естонії, так і в інших країнах.

На вебінарі учасники дізнаються про естонський досвід впровадження змін стосовно розбудови мережі ОГС та як використовувати теорію менеджменту змін на практиці. Іван Лаврентьєв розповість, як побудувати ефективну співпрацю в некомерційному секторі та наведе три конкретні приклади моделей партнерства, що виправдали себе.

На вебінарі обговорять, як розподіл відповідальності між громадськими організаціями, коаліції й мережі створює соціальний капітал, що є передумовою становлення активного громадянського суспільства.

Реєстрація за посиланням.

Питання розбудови мережі організацій громадянського суспільства в Україні обговорювалося на конференції «Пошук майбутнього національної мережі ОГС України», організованої Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з Київським офісом Інституту Кеннана, мережею ОГС Естонії (NENO) та Українським Католицьким Університетом за фінансової підтримки урядів Швеції та Естонії.

Проект виконується Ресурсним центром ГУРТ у партнерстві з Мережею ОГС Естонії (NENO). Фінансова підтримка надана Міністерством закордонних справ Естонії.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.