bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

30 листопада у Коломиї - OPENDATA-інтенсив від «Даних міст»

«Встигнути все за чотири години» - ось слоган OPENDATA-інтенсиву від «Даних міст» у Коломиї, на який організатори запрошують охочих навідатися 30 листопада.

Концепція заходу полягає в ідеї, що швидкий темп і цікаве заняття відкривають друге дихання і продукують неочікувані результати для учасників.   

Чотиригодинний OPENDATA-інтенсив складатиметься із таких кейсів:

  • нормативна база, що регулює в Україні політику відкритих даних;
  • формати даних і машиночитність;
  • робота з OPENREFINE (чистка даних);
  • дата-середовище: де шукати підтримку.

 Учасники отримають необхідний базовий набір знань і вмінь для початку роботи з відкритими даними.

У першу чергу захід буде корисний для працівників міських рад, які відповідальні за роботу з відкритими даним, активістів та містян, які цікавляться відкритими даними.

Хочете взяти участь? Заповніть форму попередньої реєстрації (ТУТ). Вам на пошту надійде лист-підтвердження із детальнішою інформацією. 

Не виходить потрапити? Не біда! Схожі інтенсиви будуть організовані також у Вознесенську та Ужгороді.

Подія організована в рамках «Відкритого виклику». Саме завдяки перемозі у цьому Конкурсі муніципалітет Коломиї виграв для міста право на низку ексклюзивних освітніх та практичних заходів з відкриття даних.

Нагадаємо,  «Дані міст» - це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть на електронну адресу, вказану у контактах. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.