«Школа Толерантності з питань ЛЖВ та ЛГБТ» для журналістів та журналісток

Оголошується набір на Школу Толерантності, на якій пропонуються до розгляду дві теми: (1) висвітлення тем, пов’язаних з сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю, та (2) ВІЛ-інфекція та висвітлення тем, пов’язаних з людьми, які живуть з ВІЛ.

Дедлайн – 27.11.17

Тренінг відбуватиметься з 11 по 13 грудня 2017 року в м. Запоріжжі.

Дедлайн подачі заявок – 27 листопада.

Захід, в першу чергу, розрахований на активних журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Під час тренінгу розглядатиметься інформація стосовно ВІЛ-інфекції, ЛГБТ (спільноти лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей), сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, стереотипи та міфи щодо ВІЛ-позитивних людей та ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика стосовно цих груп, етичні норми під час роботи.

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя»  (працює з ВІЛ-позитивними людьми) та ЗОБФ «Гендер Зед» (працює з представниками ЛГБТ-спільноти та ЛГБТ-тематикою). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – представниками людей, які живуть з ВІЛ, та представниками ЛГБТ-спільноти, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування та проїзд.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі журналістських матеріалів.

Більше інформації про Школу та аплікаційна форма – за цим посиланням:

http://genderz.org.ua/konkurs-na-uchast-u-treningu-dlya-zhurnalistiv-ta-zhurnalistok-2/

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.