Воркшоп з розвитку соціального підприємництва Миколаївщини

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» у партнерстві з БО «Ми поруч» (м. Миколаїв) запрошують взяти участь у воркшопі  «Шляхи розвитку соціального підприємництва Миколаївщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці», який відбудеться 23 жовтня 2017року у м.Миколаїв.
Час проведення заходу: 13.00 - 15.00. Дедлайн - 17 жовтня 2017 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

У програмі воркшопу обговорення існуючого та потенційного станів розвитку соціального підприємництва Миколаївщини, розробка механізмів подальшої міжсекторальної та міжрегіональної співпраці у напрямку розвитку соціального підприємництва регіону.

Запрошується молодь, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими фізичними можливостями, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування Миколаївщини. Можлива участь також представників інших областей України.

Реєстрація до 17.10.2017р. за посиланням:
https://goo.gl/forms/lbOYr66mX6Z1x7uD2

Кількість учасників обмежена (до 20 осіб). При відборі учасників переваги будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та особам з обмеженими фізичними можливостями.

Участь безкоштовна. Місце проведення заходу буде вказано зареєстрованим та відібраним учасникам електронною поштою  до 18 жовтня 2017 року.
Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

Захід проводиться в межах проекту «Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Миколаївщина», який реалізується  ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» у партнерстві з БО «Ми поруч» (м. Миколаїв).
Детальніше про інші заходи за проектом:
https://www.facebook.com/events/138880370080359/


Контакти для довідок:
Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: [email protected]
Микола Данцев, керівник  БО «Ми поруч»: [email protected]


Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.