bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальні візити для молоді у Чернігів та на Закарпаття

Молодь з усієї України має можливість відвідати Ужгород та Перечин (26-27 жовтня 2017 року) та Чернігів (29-30 жовтня 2017 року), щоб познайомитись із громадськими організаціями та активними громадянами регіону, які мають добрі практики у сфері демократизації та підтримки громадських ініціатив, просуванні та захисту прав людини. Навчальний візит є частиною програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини в Україні U-Inn.

Учасники та учасниці візиту дізнаються про активну та ініціативну молодь, про діяльність найактивніших організацій громадянського суспільства краю, про те, як працює громадський бюджет на практиці, як співпрацюють органи місцевого самоврядування та громадяни, захисті та просуванні прав людини.

Щоб дізнатись, як впроваджують проекти з демократизації на Закарпатті, заповнюйте реєстраційну форму до 13 жовтня 2017 року.

Щоб дізнатись, як впроваджують проекти з прав людини у Чернігові, заповнюйте реєстраційну форму до 13 жовтня 2017 року.

Ті, хто будуть відібрані для участі, отримають листа з підтвердженням, запрошенням та детальною програмою до 16 жовтня 2017 року.

Контакти

  • Оксана Хомей
  • (044) 253-59-65
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.