bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінги «Критичне мислення для журналістів в умовах конфлікту» (Київ)

29 вересня та 6 жовтня в Києві Інтерньюз-Україна проводить тренінги з критичного мислення для журналістів. Дізнайтесь, як уникнути інформаційних пасток в часи конфлікту. Дедлайн - 21 вересня 2017 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

В цифрову епоху журналісти все частіше розглядають соціальні мережі та Інтернет як джерела інформаційних приводів.  Разом з тим, нерідко журналісти потрапляють у пастку маніпуляцій, інформаційних атак, публікуючи недостовірну чи неперевірену інформацію. В умовах конфлікту ризики “інформаційних пасток” тільки зростають.

29 вересня та 06 жовтня 2017 року ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода” проведе два одноденних тренінги для журналістів. Згодом відбудуться ще два подібні тренінги. Мета – покращити навички перевіряти новинні приводи, застосовувати сучасні інструменти верифікації інформації та ознайомити з юридичними наслідками публікації недостовірної інформації.

Тренери:

Віталій Мороз, медіа-тренер, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»

Дмитро Тужанський, медіа-тренер, журналіст

Павло Моісеєв, директор з правових питань ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення:

Київ, вул. Ризька, 15,  офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Час проведення::

п’ятниця, 29 вересня 2017 з 9.30 до 18.00  (перший тренінг)

п’ятниця, 06 жовтня 2017 року, з 9.30 до 18.00 (другий тренінг)

До участі в тренінгах запрошуються журналісти всеукраїнських та регіональних ЗМІ.  Навчання є безплатним, відбір проходить на конкурсній основі. Усього буде запрошено 15 учасників.

Аби взяти участь в конкурсі заявок на тренінг  потрібно заповнити онлайн-анкету за лінком – http://bit.ly/critical_ua2

Крайній термін подачі заявок на участь – четвер, 21 вересня 2017, 18.00.

Організатори повідомлять усіх кандидатів про результати відбору у п’ятницю 22 вересня 2017 до 18.00

Під час тренінгу організатори забезпечать учасників кава-паузами, обідами. Для учасників з інших міст України організатори покривають витрати на проїзд (купе, Інтерсіті 2 клас, автобусні квитки (бажно з чеком або із документами перевізника) однак не забезпечують проживання.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Інна Чорна, координатор проектів ГО “Інтерньюз-Україна”  (044) 458 44 40, 093 254 08 41, [email protected]

Захід відбувається в рамках Проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Нідерландів, що реалізується ГО “Інтерньюз-Україна”.

Сайт проекту: netfreedom.org.ua

 Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.