bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проект «Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Дніпропетровщина»

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» 15 – 18 вересня 2017 року реалізує у м.Новомосковськ Дніпропетровської області та у м.Дніпро заходи за проектом «Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Дніпропетровщина», партнером якого виступає ГО «Від мрії до дії» (м.Новомосковськ Дніпропетровської області).

Мета проекту – налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Дніпропетровщини та Житомирщини в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.

Розклад відкритих заходів за проектом:

15 вересня 2017р. (м.Новомосковськ Дніпропетровської області ) :
13.00 – 15.00 Круглий стіл «Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад Дніпропетровщини та подолання наслідків воєнних дій на сході України» для 20 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини.
У програмі круглого столу обговорення сутності та ролі соціального підприємництва у розвитку місцевих громад Дніпропетровщини та подоланні наслідків  воєнних дій на сході України, обмін досвідом між соціальними підприємцями.

16 вересня 2017р. (м. Дніпро) :
11.00 – 18.00 Дводенний тренінг «Бізнес-планування соціального підприємства: від ідеї до дії» (день перший)
для 25-30 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини.
У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо сутності, значення, існуючого зарубіжного та вітчизняного досвіду, практичних аспектів бізнес-планування та механізмів реалізації соціального підприємництва в Україні. 

17 вересня 2017р. (м. Дніпро): 
11.00 – 15.00 Дводенний тренінг «Бізнес-планування соціального підприємства: від ідеї до дії » (день другий)
для 25-30 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини .
15.00 – 17.00 Післятренінгові консультації експерта-тренера з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств
для учасників тренінгу.

18 вересня 2017р. (м. Дніпро):
12.00 – 14.00 Круглий стіл «Шляхи розвитку соціального підприємництва Дніпропетровщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці» для 20-25 представників місцевих спільнот Дніпропетровщини.
У програмі круглого столу обговорення існуючого та потенційного станів розвитку соціального підприємництва Дніпропетровщини, розробка механізмів подальшої міжсекторальної та міжрегіональної співпраці щодо розвитку соціального підприємництва.

Також під час реалізації проекту заплановано продовження роботи над формуванням міжрегіональної платформи соціальних підприємців, експертів та зацікавлених осіб за відповідною тематикою – «Містки соціального підприємництва»: 
https://www.facebook.com/groups/113215136004545/

Заходи будуть проведені фахівцями-експертами ГО«Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів», на базі якої з 2012 року впроваджується проект «Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва».

До участі у відкритих заходах проекту запрошується молодь, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими фізичними можливостями, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Кількість учасників обмежена. При відборі учасників переваги будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та особам з обмеженими фізичними можливостями.


Обов’язкова попередня реєстрація
 для участі у відкритих заходах до 10 вересня 2017 року за посиланнями:

1. Круглий стіл «Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад Дніпропетровщини та подолання наслідків воєнних дій на сході України»
https://goo.gl/forms/FshdVCA2QIfgqhlm1 

2. Дводенний тренінг «Бізнес-планування соціального підприємства: від ідеї до дії» 
https://goo.gl/forms/HcT4XlY0lN02zAdp2 

3. Круглий стіл «Шляхи розвитку соціального підприємництва Дніпропетровщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці»
https://goo.gl/forms/1NT9wPUA4PiP6CCo2 

Місце проведення заходів буде повідомлене зареєстрованим та відібраним учасникам електронною поштою до 12 вересня 2017 року.

Участь у заходах безкоштовна. 
Організатори забезпечують робочими матеріалами та кавами-брейк під час проведення тренінгу. Учасники тренінгу отримають відповідні сертифікати. 
Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

Контакти для довідок:
Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: [email protected] 
Лариса Скрипченко, керівник ГО «Від мрії до дії»: [email protected]


Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.