bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінги «Критичне мислення для редакторів в умовах конфлікту»
31.08.2017

14 та 22 вересня 2017 р. в Києві беріть участь у тренінгу для редакторів в умовах конфлікту. Акцентуємо увагу на навичках критичного мислення та верифікації, правових наслідках публікації неправдивої інформації. Дедлайн -  7 вересня 2017 р.

Щодня редакції українських ЗМІ опрацьовують великі інформаційні потоки для публікації новин та аналітичних матеріалів. Нерідко редактори потрапляють у пастку маніпуляцій, інформаційних атак, публікуючи недостовірну чи неперевірену інформацію з огляду на різні причини – від браку досвіду до не володіння сучасними інструментами перевірки інформації в онлайні. В умовах конфлікту ризики “інформаційних пасток” тільки зростають.

14 та 22 вересня 2017 року ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода” проведе два одноденних тренінги для редакторів. Мета – покращити навички із верифікації, застосовування сучасних інструментів верифікації інформації та ознайомити з юридичними наслідками публікації недостовірної інформації.

Тренери:

Роман Рак, медіа-тренер, керівник української редакції PolUkr.net

Михайлина Скорик, медіа-тренерка, головний редактор сайту podrobnosti.ua (2014-2015)

Павло Моісеєв, директор з юридичних питань ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення:

Київ, вул. Ризька, 15,  офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Час проведення::

четвер, 14 вересня 2017 з 9.30 до 18.00  (перший тренінг)

п’ятниця, 22 вересня 2017 року, з 9.30 до 18.00 (другий тренінг)

До участі в тренінгах запрошуються редактори всеукраїнських та регіональних ЗМІ.  Навчання є безплатним, відбір проходить на конкурсній основі. Усього буде запрошено 15 учасників.

Для участі в конкурсі заявок на тренінг заповніть онлайн-анкету за лінком – bit.ly/critical_ua

Крайній термін подачі заявок на участь – четвер, 07 вересня 2017, 18.00.

Організатори повідомлять усіх кандидатів про результати відбору у п’ятницю 08 вересня 2017 до 19.00

Під час тренінгу організатори забезпечать учасників кава-паузами, обідами. Для учасників з інших міст України організатори покривають витрати на проїзд, однак не забезпечують проживання.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

  • тренінг 14 вересня - Діанна Бущук за телефоном /063/820-76-10 або [email protected]
  • тренінг 22 вересня -  Дмитро Зінчук за телефоном /095/085-18-84 або [email protected]   

Захід відбувається в рамках Проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Нідерландів, що реалізується ГО “Інтерньюз-Україна”. Сайт проекту: netfreedom.org.ua

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.