bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як підвищити прозорість міст: семінар у Полтаві
28.08.2017

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International запрошує регіональних журналістів, активістів та представників місцевої влади на серію семінарів, присвячених підвищенню прозорості міст. Дедлайн - 30 серпня 2017 р.

6-7 вересня 2017 року семінар відбудеться для мешканців таких міст: Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, Лубни, Миргород. Захід проходитиме у Полтаві, у готелі «Україна» за адресою: вул. Соборності, 41а. Семінар триватиме 2 дні.

На семінарі фахівці поділяться досвідом і найкращими практиками у сфері підвищення прозорості міст. Особлива увага буде приділена тим сферам відповідальності міської влади, у яких міста в цілому набрали найменше балів.

У червні ТІ Україна спільно з Інститутом Політичної Освіти презентували рейтинг прозорості 100 міст, який можна подивитися на сайті transparentcities.in.ua. Були виміряні 13 сфер відповідальності міської влади, а саме, інформація про роботу органів місцевої влади, доступ та участь, закупівлі, дані про житлову політику, бюджетування та контракти, гранти, виділення фінансів, соціальні послуги, кадрові питання, професійну етику та конфлікт інтересів, відомості про землекористування та будівельну політику, комунальні підприємства, комунальне майно, а також освіту. Лише шість міст зі 100 перетнули позначку в 50 балів. Отже, ситуація з прозорістю в Україні залишає бажати кращого.

У семінарі візьмуть участь 30 осіб. Учасники будуть відібрані за принципом їхньої мотивації. Серед них - місцеві посадовці, представники місцевих громадських організацій та журналісти. Тренерами будуть експерти ТІ Україна, а також залучені фахівці, зокрема й іноземні.

Для участі в семінарі запрошуємо вас зареєструватися за лінком http://bit.ly/2vwGLVG. Дедлайн: 30 серпня о 10:00.

Організатори забезпечують проживання, харчування, доїзд учасників, надають необхідні інформаційні матеріали. Активістам та журналістам, які зможуть взяти участь у семінарі, повідомлять про це мінімум за 3 дні до заходу.

З усіх питань звертайтеся за номером телефону +38 (098) 231 08 81, Катерина Цибенко, керівник проекту «Розбудова прозорості в містах України».

Семінари проводитимуться в межах проекту «Розбудова прозорості в містах України», який втілюється за підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF).

Контакти

  • Катерина Цибенко
  • +38 (098) 231 08 81

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.