bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади» (Одеса)

Громадська організація «ГРУПА ВПЛИВУ» запрошує на дводенний тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади», який відбудеться в Одесі 23-24 вересня 2017 р. Дедлайн - 11 вересня 2017 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

- Якщо ви є представником громадської організації чи ініціативним активістом, якому не байдуже майбутнє країни;

- Якщо ви займаєтеся захистом прав й вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від наслідків конфлікту населення;

- Якщо ви мешкаєте та працюєте на території Одеської, Миколаївської, Херсонської чи Запорізької області – цей тренінг для вас!

Учасники тренінгу отримають знання:

- про основні етапи адвокаційної кампанії;

- про те, як правильно вибудувати свою адвокаційну кампанію, аби вона була ефективною й ви досягли поставленої мети;

- про канали комунікації й ключові меседжі, які при цьому потрібно застосовувати під час спілкування з органами влади;

- про приклади успішних адвокаційний кампаній на місцевому рівні.

Також учасники тренінгу зможуть попрактикуватися й перевірити свої нові навички й знання під час спеціальних завдань. Це допоможе їм у майбутній роботі…

Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/yfyJuf до 11 вересня 2017 р. включно. Відібрані учасники отримають підтвердження про їхню участь не пізніше 14 вересня. Тоді ж їм буде надано додаткову детальну інформацію про місце проведення тренінгу та ін.

Участь у тренінгах безкоштовна. Організатори забезпечують проживання й харчування учасників, а також компенсують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт або купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та завчасно підготовленої копії квитка у зворотній бік (за умови обов’язкової участі у мінімум 90% заходів програми тренінгу).

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який ГО «ГРУПА ВПЛИВУ» реалізовує у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини ВРУ за підтримки Програми розвитку ООН.

 

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.