bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Серія тренінгів «Атланти, що розгортають крила» (Дніпро)

БО «БФ «Карітас Донецьк» запрошує Вас узяти участь у серії тренінгів «Атланти, що розгортають крила», для нових мешканців м. Дніпро та Дніпропетровської області (ВПО).

Участь у тренінгу допоможе Вам:

підвищення спроможності до самореалізації;

— розвитку навичок та вмінь, що допоможуть подолати перешкоди, що зазвичай виникають під час переселення;

— сформувати та розвинути навички та вміння необхідні для досягнення цілей, мрій та завдань;

— позбавитися власних страхів.

Програма тренінгів буде складатися з таких зустрічей:

1.                     Тренінг «Внутрішній ресурс — джерело натхнення». Будемо навчатися технікам самостійного відновлення внутрішнього ресурсу. Вивчати свій внутрішній світ та вмінням відстежувати зміни, що відбуваються з кожним із нас. Внутрішній ресурс, це джерело натхнення для здійснення та досягнення мрій, цілей та завдань. Дата проведення: 29 серпня 2017 р. з 16–00 до 20–00.

2.                     Тренінг «Емоційний інтелект, як основа внутрішньої гармонії». Будемо вчитися розуміти та приймати свої емоції та почуття. Розвивати тонкого розуміння переживань інших людей та мотивів їхній поведінки. Цей тренінг логічне продовження першого тренінгу та дозволяє підвищити особисту ефективність. Дата проведення: 05 вересня 2017 р. з 16–00 до 20–00.

3.                     Тренінг «Самовизначення — маяк в океані можливостей». Тренінг спрямований на формування та розвиток навичок необхідних для визначення пріоритетів, постановки цілей та пошуку виходів із різноманітних ситуацій. Будимо вчитися здоровомуставленню щодо себе та долати стресові ситуації, що відбуваються в житті кожного майже кожного дня. Дата проведення: 19 вересня 2017 р. з 16–00 до 20–00.

4.                     Тренінг «Мотивація досягнень — сила маленьких кроків». Багато з нас мають дуже високий рівень мотивації уникнення невдач. Невдачі — магічне слово, яке інколи паралізує, навіть сильніших із нас. У дітей є лише двоє страхів: висоти та гучних звуків — усі інші ми набуваємо продовж свого життя. Ми будемо вчитися не уникати невдачі, а досягати цілей та мрій. Дата проведення: 10 жовтня 2017 р. з 16–00 до 20–00.

5.                     Тренінг «Перемога над страхами — крок до темної кімнати». Страхи — це захист нашої психіки. Реакція на події, що можуть бути небезпечні, як для фізичного так і для психологічного здоров’я людини. Кожен страх — це історія, що затаїлася в темній кімнаті. Спробуймо розповісти ці історії — включімо світло в темній кімнаті. Дата проведення: 24 жовтня 2017 р. з 16–00 до 20–00.

6.           Тренінг «Формування нових навичок — трансформація особистості». Коли в темряві з’являються проміні світла — вона потроху зникає. Ми починаємо новий шлях — шлях в океані можливостей. Шлях, що змінить наші погляди на події нашого життя, на наше оточення, на нас самих. Для того щоби на загубитися в просторі океану нам потрібні здібності та навички — ми будемо вчитися:

· Комунікації. (встановлювати нові контакти, взаємодіяти з іншими людьми, активація процесу самопізнання, розширення діапазону творчих здібностей);

· Тайм-менеджменту. (організація свого дня, ефективне використання кожної хвилини, аналіз своєї діяльності впродовж дня, тижня, місяця, року);

· Самопрезентації. (презентація своїх сильних сторін, розвиток мистецтва публічних виступів, подолання страхів публічних виступів). Дата проведення: 07 та 21 листопада 2017 р. з 16–00 до 20–00.

Тренінги відбудуться в рамках проекту #BasicNeeds БО «БФ «Карітас Донецьк». Ведучій тренінгів психолог проекту Байрак Віталій.

Реєстрація для участі за телефоном: 095–117–86–80 Віталій.

 Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.