bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом

ГО «Центр Експертизи Політики» за підтримки Посольства США в Україні, оголошуємо набір на навчальні тренінги для молодих активістів, керівників молодіжних організацій у віці 16-28 років з Донецької, Закарпатської та Київської областей. Дедлайн - 5 серпня 2017 р.

В рамках проекту “Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом”, який реалізує команда ГО “Центр Експертизи Політики” за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, оголошуємо набір на навчальні тренінги для молодих активістів, керівників молодіжних організацій у віці 16-28 років з Донецької, Закарпатської та Київської областей, які готові долучитися до змін!

Проект передбачає проведення чотириденних тематичних тренінгів з актуальних питань: електронного врядування, відкритих баз даних, децентралізації освітньої та медичної галузей, правоохоронних органів, об’єднання територіальних громад із представленням кращих практик України, участь молоді в процесах прийняття рішень та в суспільному житті, освітні та проектні можливості для молоді (в тому числі за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки), проектний менеджмент та інші актуальні для молодих активістів питання. Навчання будуть поєднуватися з практичною роботою, в тому числі в ігровій формі з метою закріплення отриманого матеріалу та можливістю практичного втілення. Учасники Майстерні обов’язково виконують домашні завдання і практичні завдання під час тренінгів та презентують іншим учасникам.

Дедлайн - 05 серпня 2017 року

Місце проведення МАЙСТЕРНІ: м. Святогірськ, Донецька область

Дата проведення МАЙСТЕРНІ: 23-26 серпня 2017 року

Організатор - ГО “Центр Експертизи Політики” за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні; партнери у реалізації проекту - ГО “Молодь Сходу України” (Донецька область) і ГО “Молодіжні ініціативи Закарпаття” (Закарпатська область)

Умови: участь у МАЙСТЕРНІ є БЕЗКОШТОВНОЮ, що включає витрати на проживання, харчування, конеренц-послуги, роздаткові матеріали, транспортні витрати.

Увага! Відбір учасників до МАЙСТЕРНІ проводиться на конкурсній основі по 6 учасників з Донецької, Закарпатської та Київської областей із дотриманням принципу гендерної рівності. Для участі у МАЙСТЕРНІ необхідно до 24:00 години 05.08.2017 року ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ тут: https://goo.gl/forms/06zJShlR3MFWeLat1

Кількість учасників МАЙСТЕРНІ обмежена. Анкети, надіслані після встановленого терміну до розгляду не прийматимуться.

У разі виникнення запитань, звертатись:

067 498 31 20 або 066 260 13 30 — Олена Іванченко, керівник проекту «Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом»; е-mail: [email protected];

050 075 99 20 – Денис Соболь, регіональний координатор в Закарпатській області;

050 174 18 19 – Оксана Ступак, регіональний координатор в Донецькій області.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.