bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Як працювати на eBay» для ВПО та лідерів НУО, що працюють з вразливими верствами населення
21.07.2017

Фундація прав людини, національна мережа громадських ініціатив, працює з 2001 року у 17 областях України. З 2014 року Фундація впроваджує програму ініціатив під назвою «БЕРИ ТА РОБИ» - лише практичні навички та результати, які можна побачити за короткий термін.

У Вас є унікальна можливість взяти участь у практичному тренінгу «Як працювати на eBay». Проект проходить за підтримки Swiss Cooperation Office in Ukraine.

У Вас буде можливість 4 дні працювати з відомими тренерами продажів онлайн та розробити свою унікальну стратегію виходу на світові торговельні майданчики: eBay, Etsy, Amazon.

Тренінг розроблений виключно для:

1) лідерів-ВПО, які вже торгують онлайн та бачать вихід на світові торгові майданчики;

2) лідерів НУО, які працюють у царині працевлаштування вразливих верств населення;

3) підприємців, які проживають у Черкаській, Запорізькій та Сумській областях.

Тренінг проходитиме 3-6 серпня 2017 року у Тренінг-Центрі «Mama Cares» (село Кип’ячка, Миронівський район, Київська область) - https://www.facebook.com/mamacares.net

Важливі блоки:

1) Сучасні тенденції онлайн бізнесу. Цей блок розповідає про тенденції онлайн бізнесу: що саме зараз працює, а що не працює; чому перехід в онлайн є рятівним для більшості бізнесів.

2) Популярні майданчики для продажів Вашого товару.

3) Робота з Ebay, Amazon, Etsy та іншими майданчиками.

4) Проблематика отримання платежів в українському правовому полі. Сучасні реалії. 

5) Як просувати свій продукт онлайн.

6) Маркетингова частина - робота з сервісами просування. 

7) Аналітика: як відстежити результативність.

Умови тренінгу: участь у тренінгу безкоштовна! Ви маєте заповнити анкету та медичну декларацію. Всі витрати, які пов’язані з харчуванням, проживанням та транспортом, сплачуються проектом, за умови, якщо ви були присутні всі 4 дні та відвідали всі заплановані проектом заходи.

Всі кандидати пройдуть співбесіду по телефону.

Анкети https://goo.gl/forms/iwPkk3i35k5RQI1V2 приймаються не пізніше 30 липня 2017 року.

Команда Фундації прав людини

www.uhrf.org

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.