bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Інновації в діяльності неурядових організацій» (Київ)

4-5 серпня 2017 р. у м. Київ відбудеться дводенний тренінг «Інновації в діяльності неурядових організацій». До участі запрошуються організації Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської області які працюють з ВПО. Дедлайн - 25 липня 2017 р.

До участі запрошуються представники неурядових організацій, які:

  • працюють з внутрішньо переміщеним особам;

  • працюють та знаходяться в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);

  • є юридично зареєстрованими організаціями,

а також зацікавлені у розвитку громадської організації, яку представляють, готові використовувати отримані знання та здобуті навички у подальшій роботі.

Організації ознайомляться з новітніми інструментами будування роботи в організації, відтестують свої ідеї та перевірять гіпотези, що стосуються цільових аудиторій, знайдуть варіанти інноваційних продуктів\послуг для своєї організації та багато всього іншого, що допоможе по-новому використовувати ресурси організації для кращих результатів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету до 24:00 25.07.2017. Результати будуть повідомлені не пізніше 27.07.2017. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Більш детальна інформація щодо заходів буде надана учасникам, які пройдуть конкурсний відбір.

Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників протягом тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/потяг: вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: s.tkachenko@r2p.in.ua

Тренінги відбудуться у рамках проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб» у рамках статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Національного фонду підтримки  демократії (NED).

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • s.tkachenko@r2p.in.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.