bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальна програма стажування у Боснії та Герцеговині з питань працевлаштування ВПО

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів з Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Херсонської та Вінницької областей для участі у програмі стажування на тему «Зусилля  уряду, громадянського суспільства та приватного сектору в питаннях працевлаштування внутрішньо переміщених осіб». Дедлайн - 24 липня 2017 р.

Орієнтовна дата поїздки –  жовтень 2017 р.

Термін подання документів – до 24 липня 2017 р. 

Основна мета програми «Зусилля  уряду, громадянського суспільства та приватного сектору в питаннях працевлаштування внутрішньо переміщених осіб» полягає в наданні учасникам програми знань та навичок, необхідних для успішної розробки, впровадження та моніторингу ініціатив, спрямованих на забезпечення зайнятості та надання можливостей для розвитку бізнесу ВПО та іншим людям, які постраждали від збройного конфлікту в Україні.  

Навчальна програма «Зусилля  уряду, громадянського суспільства та приватного сектору в питаннях працевлаштування внутрішньо переміщених осіб» проходитиме у Боснії і Герцеговині і триватиме 7 днів.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути основні зацікавлені сторони, залучені до вирішення проблем зайнятості ВПО та розвитку соціального підприємництва в Україні, зокрема:

•           співробітники державних установ, відповідальні за працевлаштування ВПО (наприклад, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та вимушено переміщених осіб України, Міністерство соціальної політики України, тощо);

•           представники приватного сектора, у тому числі представники сектору соціального підприємництва;

•           представники громадських організацій.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні - Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.