bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як програмно-цільовий метод допоможе ефективності витрачання коштів громад Луганської області

 

ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» запрошує місцевих громадських активістів та представників місцевого самоврядування неокупованої частини Луганської області  ( м. Северодонецька ,  та  2 об’єднані територіальні громади – навчитись застосуванню програмно-цільового методу для доброчесності місцевих бюджетів та оцінки ефективності бюджетних витрат.

А саме для:

  • Посадових осіб органів місцевого самоврядування — 17-18 липня 2017 р
  • Представників місцевих громадських груп і депутатів  19-20 липня 2017 р.

У програмі дводенного навчання — роз’яснення «людською мовою»:

  • Вимог законодавства України для міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо запровадження програмно-цільового методу та ефективності місцевих бюджетів; практичних аспектів фінансової безпеки та можливостей участі громадськості у  бюджетному процесі місцевої громади;
  • Методів застосування механізму громадського аудиту доброчесності запровадження ПЦМ та ефективності витрачання коштів місцевого бюджету . Практичні аспекти застосування відповідної методики.

Тренер: — Експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна.

По результатам навчання представники пілотних місцевих громад спланують адекватні спільні кроки оздоровлення фінансів своєї громади та протягом 17-18 року отримають відповідну консультативну підтримку від експертів громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети».

Витрати на харчування, проживання та проїзд (автобус, поїзд класу не вище купе) здійснює ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Місце проведення: Готель «Дежавю» (вул.  Новікова, буд 11, м. Севродонецьк).

Кількість учасників обмежена. При надходженні анкет, що перевищує можливості проекту пріоритет по даті надходження. Чекаємо анкети - заявки на Школу

до 17-00 12 липня  2017 р. E-mail: [email protected]  та [email protected]

Довідки: Тел (0512) 47-38-79, (095) 242-51-24.  

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • 47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.