bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Одноденний тренінг «Діалог як інструмент роботи з конфліктом» (Київ, Краматорськ, Харків)

Тренінг для представників НУО, волонтерів та представників органів влади, присвячений роботі з групами, що знаходяться у стані конфлікту та зокрема діалоговому механізму. Дата проведення - 10 липня 2017 року.

10 липня 2017 року в Києві відбудеться одноденний безкоштовний тренінг для представників НУО, волонтерів та представників органів влади, присвячений роботі з групами, що знаходяться у стані конфлікту та зокрема діалоговому механізму. Аналогічні тренінги також відбудуться у Краматорську (11.07) та Харкові (12.07).

Горан Лоянчіч - відомий сербський конфліктолог, старший тренер норвезького Центру імені Ф. Нансена. Після війни на Балканах присвятив своє життя роботі зі спільнотами, розділеними конфліктом. Працює у Ліллехаммері (Норвегія) пліч-о-пліч із такими всесвітньо відомими особистостями, як Стейнар Брін (номінант на Нобелівську премію).

Stabilization Support Services є канадською неурядовою організацією, яка працює в Україні над проектами, що направлені на допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Кількість місць обмежена.

Всі учасники забезпечуються харчуванням. Учасникам з інших міст відшкодовується вартість проїзду. Проживання не надається.

Реєстрація на тренінг обов’язкова за посиланням.

Тренінги організує канадська неурядова організація Stabilization Support Services за фінансової підтримки Уряду Великої Британії та Посольства Великої Британії в Києві.

Контактна особа:

Дар’я Жидкова

Координатор проектів

Преставництва Stabilization Support Services в Україні

тел: 093 528 95 36

ел.адреса: zhydkova@radnyk.org

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.