bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади»

Оголошується набір на дводенні тренінги «Адвокація прав ВПО та співпраця з органами влади», які відбудуться відповідно 15-16 липня у Запоріжжі, й 20-21 липня у Харкові. Дедлайн - 6/11 липня 2017 р.

Запрошуютьсягромадські активісти, які працюють у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які працюють в містах Запоріжжя й Харків, а також – в межах цих областей.

Мета тренінгу: посилити спроможності регіональних громадських організацій будувати ефективну роботу з органами влади, адвокатувати зміни щодо захисту прав ВПО. Крім цього під час тренінгів учасники дізнаються, як проводити ефективну адвокаційну кампанію, отримають знання про основні аспекти співпраці з органами влади та з міжнародними організаціями, які працюють в Україні в сфері захисту прав ВПО.

Для участі у тренінгу для організацій Запоріжжя та Запорізької області (15-16 липня) необхідно заповнити анкети тут або пройдіть за посиланням: http://bit.ly/2sYhwuM до 6 липня 2017р.

Для участі у тренінгу для організацій Харкова та Харківської області (20-21 липня) необхідно заповнити анкету тут або пройдіть за посиланням: http://bit.ly/2t1XoIN до 11 липня 2017.

Учасники тренінгу, які пройдуть відбір, отримають підтвердження участі не пізніше 8 липня (Запоріжжя) та 13 липня (Харків). Про місце проведення тренінгу ми повідомимо відібраним учасникам додатково.

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотного квитка.

Тренінги відбудуться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який реалізовує ГО «Група впливу» у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого України з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН.

 Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.