bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на проект для створення театральних майданчиків у містах на сході України

Полтавська філія Суспільної служби України та Театр Сучасного Діалогу  оголошують набір учасників для участі в новому проекті «Сучасні театральні майданчики – осередки громадянської активності». Дедлайн - 2 липня 2017 р.

Метою проекту є навчання мешканців східних регіонів використовувати сучасний театр як осередок громадської активності та мистецький інструмент  побудови діалогу у суспільстві для вирішення актуальних проблем своїх громад.

У часи конфліктів на культуру покладаються особливі надії. Саме її засобами можна розпочати діалог і шукати шляхи до примирення, переосмислення сьогодення. Сучасний критичний театр проводить діагностику актуальних проблем та створює умови для діалогу різних суспільних груп про шляхи вирішення цих проблем. Окрім того, він є осередком громадянської активності, який мотивує, як учасників таких театрів, так і глядачів, до формування активної громадянської позиції, до участі у спільному вирішенні проблем своїх громад.

Ми пропонуємо пройти навчання та створити три театральних майданчики у містах на сході України: Бахмут, Сєверодонецьк та Попасна. 

Проект проходитеме з липня 2017 по вересень 2017 (4 місяці).

Конкурс оголошує Полтавська філія Суспільної служби України в рамках проекту «Сучасні театральні майданчики – осередки громадянської активності», за підтримки міжнародного фонду «Відродження» в рамках програмної ініціативи Громадські ініціативи нової України.У проекті можуть взяти участь представники місцевих громад, працівники бібліотек, культурних закладів, громадських організацій у партнерстві з місцевими органами влади, митці міст: Попасна, Севєродонецьк, Бахмут

Теоретична частина навчання відбуватиметься у м. Полтава (8-11 липня 2017 року).

Учасників будуть знайомити  з досвідом громадських організацій, які працюють в напрямку соціального театру: м. Полтава (Театр сучасного діалогу (ПФ Суспільної служби України), м. Київ (Театр Переселенця, PostРlay театр), м. Львів (Art Workshop DRABYNA), м Запоріжжя (Запорізька нова драма); вчити створенню та функціонуванню соціальних критичних театрів (театральний менеджмент, написання проектних заявок, громадянська компетентність, інструменти документального та свідоцького театру).

Практична частина відбуватиметься у містах Бахмут, Северодонецьк, Попасна. (липень-вересень 2017)

Учасники будуть відпрацьовувати майстерність написання проектних заявок; разом із кураторами: драматургами та режисерами створюватимуть документальні вистав на актуальні теми своїх громад; демонструватимуть їх у своїх містах.

Для створення сучасних майданчиків з міст Попасна, Севєродонецьк, Бахмут, будуть відібрані по 4 учасника   на навчання у м.Полтава.

Претенденти заповнюють заявки на участь та надсилають за адресами: dvv.poltava@gmail.comgarchiza40@gmail.com до 2 липня  2017 року. Положення про конкурс та форму заявки можна отримати за посиланням bit.ly/2rDXaqY

 Проїзд, харчування та проживання учасників безкоштовне.

 Полтавська філія Суспільної Служби України, ssu-poltava.org

вул.Соборний майдан 15, м.Полтава, 36020, тел./факс (0532)500-647

Контактний телефон для  запитань та довідок:

+380673570621, +380958815047 - Ірина Гарець

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти

  • Миколаєнко Надія
  • +380951925498
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.