bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг-курс з управління та запобігання конфліктам та інклюзії в місцевих громадах

Громадська  організація «Регіональне об’єднання молоді» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління та запобігання конфліктам та інклюзії в місцевих громадах. Дедлайн - 25 червня 2017 р.

Курс складається з двох триденних тренінгів, логічно поєднаних між собою. Перший тренінг спрямований на надання учасникам навичок розуміння та аналізу суті конфлікту та його суб’єктів: їх поведінки, мотивації та психології. Другий тренінг направлено на надання учасникам знань щодо вирішення та управління конфліктами, медіації та базових тренерських навичок, щоб мати змогу поширювати отриманні під час тренінгів знання у своїх громадах.

Передбачається, що потенційні учасники братимуть участь в обох тренінгах курсу та після проходження навчання організують та проведуть одноденні міні-семінари у своїх громадах, передаючи отриманні знання мешканцям своїх місць.

Перший тренінг буде проведено 01–03 липня у місті Святогірськ (Донецька область). Місце проведення другого тренінгу уточнюється.

До участі запрошуються мешканці східних регіонів України, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення / запобігання внутрішніх конфліктів у своїх громадах, представники громадських організацій, ВПО.

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням, компенсація квитків буде проходити тільки за наявністю оригіналів в обидві боки.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/vDcGsDWCnPXvruLE2  до 25 червня 2017 року. Про результати відбору буде повідомлено 26 червня 2017 року на електронну адресу кандидата.

За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координаторки проекту за електронною адресою [email protected]

Тренінг-курс проводиться за фінансової підтримки Інституту Міжнародних Культурних Відносин (Берлін) з використанням ресурсів Міністерства Іноземних Справ Німеччини рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!».

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.