bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг про безвізовий режим від Представництва ЄС в Краматорську

20 червня 2017 р. о 15:30 в Краматорську Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників обласної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій Краматорська та інших міст Донецької області взяти участь у тренінгу.

Що? Тренінг “Безвіз: про що мають знати громадяни

Коли? 20 червня 2017 року (вівторок) 15:30 – 17:30

Де? м. Краматорськ, Донецька обласна державна адміністрація, пл. Миру, 2

Для кого: представників обласної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій Краматорська та інших міст Донецької області

Основними темами тренінгу будуть такі:

  • Що мають знати громадяни про безвізовий режим між ЄС та Україною;
  • Які права та обов’язки мають громадяни України, подорожуючи до Євросоюзу;
  • Які існують ризики для громадян України за безвізового режиму з ЄС;
  • Що таке механізм призупинення безвізового режиму і за яких обставин його може бути застосовано тощо.

Участь у тренінгу безкоштовна за попередньої реєстрації: http://bit.ly/visa-training-eu

Тренінг проводиться в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Інфокампанія включає серію інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями щодо проведення тренінгу звертайтесь до Костянтина Ромашка, телефон +38 (098) 647 55 47, [email protected] або Діанни Бущук, +38 (097) 151 49 05, [email protected]

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.