bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар з покращення спроможності ВПО
07.06.2017

24-25 червня 2017 р.  полтавський офіс «КримСОС» збирає активістів з-поміж переселенців та організацій, що допомагають переселенцям на дводенний семінар.

Семінар спрямований на покращення спроможності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) впливати на вирішення власних проблем та проблем громад, в яких вони живуть.

Впродовж двох днів запрошені тренери та спеціалісти КримСОС будуть навчати:

  1. Як скласти вдалу проектну заявку та подати її.
  2. Усім етапам фандрейзингу для встановлення довгострокових відносин зі спонсорами та грантодавцями.
  3. SMM для громадського простору та як висвітлювати діяльність ініціативи у МЕДІА.

В практичній частині заходу, учасники спробують себе у написанні грантової заявки, зможуть колективно проаналізувати її та отримати рекомендації. Окрім основної програми, кожен матиме змогу розповісти про діяльність своєї організації чи ініціативної групи та обмінятися досвідом.

Заявки на участь можуть подати активні переселенці, які мешкають на території Полтавської, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей, а також представники громадських організацій, які працюють з переселенцями у вказаних регіонах.

Участь у семінарі безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Просимо усіх охочих заповнити анкету http://bit.ly/2kLBiqg. Вашу реєстрацію буде підтверджено листом-запрошенням на захід.

Організатори компенсують витрати на проживання, харчування та проїзд. Контакти для довідок: [email protected].

Захід організовано за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.