bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір учасників для проекту «Фінансовий менеджмент для НУО: просто про складне»
06.06.2017

Розпочато реєстрацію на участь у проекті «Фінансовий менеджмент для НУО: просто про складне» у м. Харків, Запоріжжя, Дніпро. Проект «Фінансовий менеджмент для НУО: просто про складне» реалізується ГО «Інститут податкових реформ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб». Дедлайн - 15 червня 2017 р.

Навчання включатиме такі компоненти:

– забезпечення фінансової спроможності — як спланувати бюджет та зробити організацію фінансово стійкою;

– ведення фіскальної звітності та бухгалтерського обліку — як вести облік та звітування за отриману благодійну допомогу та пожертви, членські внески та інші фінансові і матеріальні надходження;

– роз’яснення юридичних особливостей оподаткування ГО для уникнення проблемних ситуацій та штрафних санкцій при звітуванні у контролюючі органи.

Цільовою аудиторією мають стати представники громадських організацій Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. При обмеженій кількості учасників пріоритет буде надаватися представникам ГО, які працюють з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), та проживають/працюють у віддалених від обласних центрів районах.

Дводенні тренінги відбудуться:

1. м. Харків - два дводенні тренінги:

а) 26-27 червня – перша група

б) 28-29 червня – друга група

2. м. Запоріжжя - два дводенні тренінги:

а) 10-11 липня – перша група

б) 12-13 липня – друга група

3. м. Дніпро - два дводенні тренінги:

а) 24-25 липня – перша група

б) 26-27 липня – друга група

Організатори беруть на себе витрати пов’язані з проведенням тренінгів та харчуванням.

Учасники проекту самостійно покривають витрати, пов’язані з проїздом та проживанням.

Для реєстрації на участь у проекті необхідно надіслати анкету (формуляр доступний за посиланням: формуляр анкети) на [email protected] до 18:00 15 червня 2017 року. Формат підпису файлу анкети: “Прізвище_місто”. Запрошення на тренінги отримають лише відібрані учасники.

Довідка:

Проект «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» реалізується ГО «Інститут податкових реформ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених осіб!

Більш детальна інформація:

тел.: +38(067) 539-00-27 або e-mail: [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.